Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Őszintén és komolyan! Ti...

Őszintén és komolyan! Ti boldogok vagytok?

Figyelt kérdés

Csak úgy egy szimpla kérdés. Boldogok vagytok jelenleg?

(Ha igen miért? Ha nem miért? esetleg még ezekkel ki lehet egészíteni válaszaitokat.


Én nem, mivel akkor lennék IGAZÁN boldog, ha lenne egy párom akivel mindent megoszthatok, élhetnénk a kis életünket. Számíthatnánk egymásra. Nem csak egy pár lennénk, de a legjobb barátok is egyben. Elfogadnánk egymást olyannak, amilyenek vagyunk.



2016. ápr. 30. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom, hogy megtaláld. Mert valóban csak a szeretet tudja boldoggá tenni az embert. A többi csak segíti elviselni az életet.
2016. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok:( a miért re te már válaszoltál
2016. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyakran nem, szüleim midig szekálnak és ellenszenvesek.Ma is elrontotta a napom, gyakran szomorkodom, nincs aki szeretne, ha jó napom lenne ők mindig elrontják.

És más is elszomorít.

2016. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, mert nincs annyi pénz a bankszámlámon, amennyit én szeretnék.
2016. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert csalódtam valaki olyanban, akiben hosszú idő után először megbíztam...
2016. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az vagyok, mert tök érdekes dolog az élet. Barátnőm még nincs, de a testvéreimnek tök jól kijövök, szüleimmel is és van egy barátom is akivel nagyon jól ismerjük egymást. Nem feltétlen a barátnő a megoldás, csak, hogy legyenek körülötted olyan emberek, akikkel jól érzed magad.
2016. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pancseszka válasza:
Szia! Boldog vagyok van 2 gyönyörű kisfiam és egy dili férjem nagyon szeretem és ő is engem. De tudod mindenkinek van rossz időszak az életében. Mert magyarok vagyunk csak munka munka.... hogy éhen ne haljunk. De törj ki legyél boldog kapcsolj zenét táncolj nem tudsz nem számit énekelj mosolyogj kivánj szép napot a suámodra szimpatikus embernek probáld ki csak pár napig legalább és olyan lesz az életed mint egy buli. Energiavámpirokat meg kacagd ki. Puszi kivánom a boldogságot.
2017. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!