Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a fenéért reggel tusolnak...

Mi a fenéért reggel tusolnak az emberek?

Figyelt kérdés
Ezt soha nem tudtam megérteni. :D Napközben leszel koszos, izzadt, stb. Hogy van valakinek gusztusa így befeküdni az ágyba? Éjszaka, alvás közben mitől lenne valaki piszkos? Ha este letusolsz, majd 8 órát eltöltesz egy elvileg tiszta ágyban, akkor reggelre teljesen tiszta maradsz...

2016. nov. 4. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%

Se éjszaka nem izzadok, se nyáron.

Mégis reggel azzal indítom a napomat, hogy reggel lezuhanyozom. Nekem ez így sokkal jobb, hisz éjjel történik a méregtelenítés, és reggel, vagy indulás előtt nálam az alapok alapja, hogy lezuhanyozom, fogat mosok, hajat készítek, sminket, stb.

A reggeli zuhany felfrissít, felkészít a napra, "szertartás".

Az estivel meg úgy vagyok, hogy - mivel egyáltalán nem izzadok -, sokszor nem fürdöm, mivel mert minek, hisz a ruha elfed, az pedig tiszta...

Kivéve, ha együtt alszom valakivel.

Én inkább azt nem értem, hogy képesek emberek kilépni az utcára fürdetlenül, büdös pofával, ziláltan és rendezetlen ruhában.

2016. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Szellemi munkát végzek, légkondicionált környezetben. Szeretem reggel frissen tusolva, frissen mosott hajjal indítani a napot, használok izzadásgátló, illatmentes golyós dezodort és parfümöt is. Ha csak egyszer fürdöm egy nap, az reggel van, ha bármi olyat csinálok, ami indokolja a plusz tisztálkodást (torna, strandolás, uszoda, meleg időjárás, etyepetye:-)), akkor simán tusolok napi 3-4 alkalommal is. Úgy viszont kellemetlenül érezném magam, ha az ágyból kikelve csak egy gyors arc- és fogmosással indulnék otthonról, számomra ez a visszataszító.
2016. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Én reggel és este is szoktam tusolni. Reggel az esti izzadtságot mosom le, este meg a napközbenit.
2016. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem izzadsz soha, menj orvoshoz, mert nem normális.
2016. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én este is, reggel is zuhanyzok. Este azért, hogy tisztán kerüljek ágyba, reggel meg azért, mert egyrészt éjszaka is izzadok valamennyit, másrészt meg felfrissít.
2016. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
14# Teljesen normális, hogy ilyen vagyok :) Nincs semmi bajom, nyugodj bele :) Hidd el örülök neki és a környezetem is, hogy nem vagyok egy büdösbogár.
2016. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Dehogy maradsz tiszta! Minden ember izzad éjszaka és a baktériumokról se felejtkezzünk meg!

Angliában sokan kezdik a napot Mozgással pl. Futással, ezért ezután lezuhanyoznak, hogy a nap hátralévő részében is jól érezzék magukat a Bőrükben.

2016. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!