Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye, hogy a nôk élete sokkal...

Ugye, hogy a nôk élete sokkal könnyebb?

Figyelt kérdés

1.Ha egy nô igényes önmagàra és csinos,nôies akkor nyilvàn hamarabb tud elôre munkahelyén,mivel a fônökök àltalàban férfiak,elég csak a nônek szépnek lennie.

Nyilvàn ha szakmailag is oké.

Elnézôbbek velük,könnyen kapnak elôléptetést is,elég csak mondjuk összejönnie a fônökével,szétraknia a làbàt.

Plusz bekamuzhatja,hogy,, nyugi gyógyszert szedek",beleélveznek és ha terhes lesz akkor nem tud könnyen a pasi szabadulni,mivel kitàlalhat a feleségének a nõ,tehàt nem rughatja ki a nõt egy könnyen,hanem kénytelen pl elõléptetni.


2.Vagy ott van a tudatukban,hogy õk bàrmikor talàlnak gazdag palit ergó mindig kényelemben élhetnek,sose stresszelnek.

Mivel gondol egyet kivàgja a pàrjàt és màsnap màr a pasik versenyeznek érte.


Nekik kevesebb küzdelem az élet.


Míg nekünk pasiknak a pénzt meg kell keresni,addig a nõ simàn fog egy gazdag palit napi 20 perc munka és mindene meg van,csak sokat kell ,,nyelnie".


Egy csaj ismim pl ügyesen helyezkedett,mindig olyan pasikat fogott ki akik matekból jók voltak,õk korrepetàltàk,és megkaptàk a puncit.

Közgàzon is így volt sikeres,aztàn mindig olyan pasijai voltak akik magasabb poziban voltak és feltoltàk.

Most huszon valahàny évesen vezetõ,sikeres,gazdagok,a pasija szintén.


Addig nekem sajnos a tudàsom van csak így màsabb,belegondolok hogy ha helyezkedni tudnék így màr 8 számjegyû bérem lenne kb.


Tévedés ne legyen nem panaszkodok,csak ez a kérdés felvetõdött bennem férfiként.



2016. nov. 10. 19:26
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
39%
Más kérdéseken meg a pasik kapják fel a vizet. Monnyon le?
2016. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
88%
Képzeld én történetesen középvezetői vagyok nőként, és fel vagyok háborodva, ugyanis nekem majdnem majdnem 8 év kemény munkába telt, hogy idáig eljutottam. Bár tudtam volna, hogy ilyen egyszerű...
2016. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, nekem még nem ajánlotta fel senki, hogy szopásért előrébb jutok. A munkát valakinek meg kell csinálnia. Meg nem is kapnám be minden jött-ment farkát. Ha te igen...
2016. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
17%

Tény jelenleg nagyon megy a feminizmus,jelenleg több helyzetbe könnyebb a nőknek mint a férfiaknak.De igazából vannak dolgok ami a férfiaknak kedvez.

De ez az óriási feminizmus nem tart örökké szóval cida aki ezt használja ki,hogy jobb legyen az élete.

2016. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
83%

Bár ilyen egyszerű lenne, legközelebb szüless nőnek és próbáld ki.


1.) Ha egy nő pályakezdő, akkor "túl fiatal még", ha még nincs gyereke, akkor "biztos szülni fog, nem lehet vele hosszú távra tervezni" (ha még 30 fölött sincs gyereke, még inkább), ha már van gyereke "biztos sokat fog hiányozni a gyerekek miatt", ha már elmúlt 40, "túl öreg, már nem elég rugalmas a munkában", ha túl gyorsan kerül feljebb a ranglétrán, még ha tehetsége is van, "biztos valakinek a kislánya, testvére, szeretője", ha olyan szakmát tanult, ahol férfiak vannak többen, "ugyan már, egy nő nem érthet hozzá"...


2. Mégis hány gazdag palit ismersz? Én egyet sem. A legtöbb férfiismerősöm nem tudna egyedül eltartani egy családot, ráadásul az eltartott létnek van egy olyan kockázata, hogy ha az eltartóval történik valami, és kiesik a családból (baleset, halál, válás...), akkor az eltartott fél ott marad tapasztalat nélkül, semmi nélkül, és mehet az utcára... Valahogy engem ez soha nem vonzott, túl kockázatos, különben is, a saját pénzemet jobban szeretem költeni, mint másét.


Nem tudom, te hol élsz, de az én nőismerőseim döntő többsége dolgozik, vagy dolgozott egész életében, vagy dolgozni fog az iskola befejezése után (vagy esetleg már az iskola mellett is). Én pl. magamat tartom el, és pont azon bosszankodok, hogy a költségeim még spórolósan is magasabbak, mint amennyit mostanában hajlandók a cégek fizetni, úgyhogy 2 vagy 3 munkát kell elvállalnom, hogy meg tudjak élni (és ne gondolj több százezres kiadásokra, csak mondjuk egy nettó 140.000Ft-ra).

2016. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarok vitatkozni az utolsóval,mert vannak férfiként is előnyök.

De ez minden amit feltudsz hozni,hogy a mai feminizmusba megáldott világba melyik nemnek kedvező?

A nők ősztönössen próbálnak védekezni általába,hogy nekik nem könnyebb.Nem ítélkezek stb csak nem szeretem a hazugságokat vagy a nem valós világnézeteket.

Nincs semmi bajom,de tény hogy jelenleg a világ nagyon feminista nézeteket vall "Ez Tény" és ennek hatására morálisan könnyebb a nők élete.

2016. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
0%
feminizmussal*
2016. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Nem könnyebb.


Láttam egy videot, nőből férfivá műtött emberek mondták el, hogy mennyivel könnyebb az életük. A feminizmus pedig egyébként is egyenlőséget jelent, nem többletjogokat.


De nőként ezer apró dolog van, ami miatt az életed nem tudod élvezni.

2016. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
28%

Az itteni frusztrált, femináci nők szerint kőkeményen nehezebb az életük, mert... Mert csak.

Szerintük, ha egy nő akar elvégezni egy komolyabb munkát, nagyobb kihívás nekik. Mert a férfiakat csak zutty, betologatják. Legalábbis így képzelik el az álomvilágban.

Nemzetközileg óriási téma most, hogy a férfiak nem tudnak férfiasodni, egyre több köztük a magányos. De nembaaaj, a nőknek nehezebb, mert bizony nehéz dolog válogatni a jelentkezők közül!

Az a baj ezzel a témával, hogy itt lehetetlen normálisan megbeszélni. Az oldalon jellemzően bebújnak a mögé, hogy nők és bedobnak pár évek óta lejárt dolgot. Meg elmondják, hogy a férfiak milyen rosszak. Semmi összetett érv vagy logika. Csak nekik nehéz volt épp ezt vagy azt megcsinálni, és ha nők, akkor biztos minden nőnek ugyanolyan nehéz. A férfiaknak meg biztos könnyebb.

A valóság azonban teljesen más. Tudtok egy okot is mondani, hogy miért és mi lenne a férfiaknak könnyebb?

2016. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Jogos hogy egyenlőséget jelent :) De elég könnyü kibilleni az egyensúlyból,főleg teljes egyenlőséget nem lehet létre hozni amég vannak nemek,rasszok és a többi dolog ami az ember-ember között külömbséget tesz.Mindig annak kedvez ahova a többség húz és az még nagyobb tömeget vonz oda.
2016. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!