Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye, hogy a nôk élete sokkal...

Ugye, hogy a nôk élete sokkal könnyebb?

Figyelt kérdés

1.Ha egy nô igényes önmagàra és csinos,nôies akkor nyilvàn hamarabb tud elôre munkahelyén,mivel a fônökök àltalàban férfiak,elég csak a nônek szépnek lennie.

Nyilvàn ha szakmailag is oké.

Elnézôbbek velük,könnyen kapnak elôléptetést is,elég csak mondjuk összejönnie a fônökével,szétraknia a làbàt.

Plusz bekamuzhatja,hogy,, nyugi gyógyszert szedek",beleélveznek és ha terhes lesz akkor nem tud könnyen a pasi szabadulni,mivel kitàlalhat a feleségének a nõ,tehàt nem rughatja ki a nõt egy könnyen,hanem kénytelen pl elõléptetni.


2.Vagy ott van a tudatukban,hogy õk bàrmikor talàlnak gazdag palit ergó mindig kényelemben élhetnek,sose stresszelnek.

Mivel gondol egyet kivàgja a pàrjàt és màsnap màr a pasik versenyeznek érte.


Nekik kevesebb küzdelem az élet.


Míg nekünk pasiknak a pénzt meg kell keresni,addig a nõ simàn fog egy gazdag palit napi 20 perc munka és mindene meg van,csak sokat kell ,,nyelnie".


Egy csaj ismim pl ügyesen helyezkedett,mindig olyan pasikat fogott ki akik matekból jók voltak,õk korrepetàltàk,és megkaptàk a puncit.

Közgàzon is így volt sikeres,aztàn mindig olyan pasijai voltak akik magasabb poziban voltak és feltoltàk.

Most huszon valahàny évesen vezetõ,sikeres,gazdagok,a pasija szintén.


Addig nekem sajnos a tudàsom van csak így màsabb,belegondolok hogy ha helyezkedni tudnék így màr 8 számjegyû bérem lenne kb.


Tévedés ne legyen nem panaszkodok,csak ez a kérdés felvetõdött bennem férfiként.



2016. nov. 10. 19:26
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Lehetne, hogy tételekbe szedve felírjátok, hogy szerintetek mi könnyebb és mi nehezebb a nőknek és a férfiaknak? Olyanokat, amiket tapasztaltatok. Kíváncsi lennék konkrétumokra.
2016. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Egy konkrétum: tavaly megüresedett a cégünknél egy osztályvezetői hely, egy nő és egy férfi kollégám voltak a jelöltek. A nő több tapasztalattal rendelkezik, régebb óta van a cégnél, és kiváló munkát végzett. A férfi még a diplomáját sem szerezte meg, ugyanis hiányzik a nyelvvizsgája. A pozícióhoz mellesleg tárgyalóképes angol nyelvtudás lenne szükséges, ami neki jóindulattal is társalgási nyelvismeret. A mai napig sem értem miért őt választották. Ja de.
2016. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
0%
#22: Ilyenekre gondoltam! :D Miből gondolod, hogy csak azért, mert férfi? Mi utalt erre?
2016. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
92%

"Én se esek neked ezutàn a vàlaszod után."


Haha...meg ne hatódjak a nagylelkűségedtől, a bunkó, ostoba kérdésed után.:D


Egyébként tudjátok mit, kedves feminácizók? Nekem okos, határozott nőként valóban sokkal könnyebb, mint nektek rinyáló, saját lúzerségetekért másban hibát kereső hímneműként (férfinak nem nevezhetlek benneteket, nem ütitek meg a mércét.) Amit nagyon akartam, elértem, a kezdeti kudarcaimból pedig tanultam, és több, erősebb lettem általuk. Ezért vagyok boldog. Egyetlen dolgot irigylek tőletek: nőként sajnos nem mondhatom, hogy kapjátok be.:-)

2016. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
36%

Párszerzés,a nők válogatnak és eléggé nagy igényekkel.

"vannak kivételek mindenhol"

Előítéletek egy férfinak milyennek kell lenni talán ide tudnám a dolgok 90%-át sorolni.

Jól nézzek ki szinte elengedhetetlen,hogy kondizzak sportoljak stb.Egy átlagos lánynak elég ki sminkelni magát

k*rvára egyenlő

Legyek erős és magabiztos,hogy a nő biztonságba érezze magát mellettem.

Nőtől mit kapok ?

Akkor legyek vicces magabiztos,kezdeményező mert nekem kell kezdeményezni.Ő eldönti,hogy én az vagyok-e.

Ő mit tett bele ?

Ne legyek az aki vagyok mert akkor igényen aluli vagyok,nem vagyok rosszfiú,kevés hobbim van stb szóval egy átlagos srác vagyok

Tök unalmas szóval,átlagon felül kell próbálkoznom ha csajozzok a többi rivalizálodó fél között.

Egy férfinak kemény szillárd jellemnek kell lenni:erős,családeláttó,férfias stb stb stb

De ha fele nem igaz rám? Attól nem leszek férfi ha kedves normális srác vagyok és vannak érzelmeim ?

Akkor nézzük nőnek lenni mi is kell?

Ja a nők tök mind1 hogy viselkednek.

Nőkhöz kedvesebbek az emberek,előbb befogadják őket egy baráti körbe.

Akkor nézzünk még néhány példát az egyik hobbim online játékok:League of legendsel játszok elég sokat 4 év kellett hogy diamondig felküzködjem magam kb van 3 csaj ismerösőm diamondba az egyik 2 éve játszik másik kettőt nem tudom lényeg csak fel húzták őket addig mert csajok és nem oda valóak képességek szerint.

Nem vagyok balhés de ha utcán van valami akkor ki kell állnom magamért,hogy ne szégyenüljek meg.

Nőknek elég elfutni stb nem nézz rájuk senki ferdeszemmel ez miatt.

Írhatnák még regényeket,de aki ezt nem fogadja el azt még +100 indok se győzné meg.

Ezt a mai férfi ideált nagyon nehéz teljesíteni és betartani még közben a nőknek elég az,hogy ők nők.

Szerintem a nőknek jelenleg könnyebb,de vannak olyan élethelyzetek ami a pasiknak könnyebb.

Igazából nem érdekel az egész örülök,hogy pasi vagyok.

De szerintem a mai női ideálok elvannak túlozva és szinte lehetetlen megfelelni nekik.

2016. nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
79%

Mert nekem néznem kell, hogy nem tesznek-e valamit az italomba. Mert megerőszakolhatnak. És engem fognak hibáztatni. Mert nekem kell kávét főznöm, pedig nem kávézom. Mert nem vesznek komolyan. Mert a szavamba vágnak. Mert beszólnak, hogy mit beszélek fociról, nem is értek hozzá. Mert ha elhízom, nem vagyok nő. Ha nem akarok gyereket, természetellenes vagyok. Ha egyedül élek, macskás nő. Ha akarok gyereket, csak otthon akarok ülni, nincsenek céljaim. Ha szeretem a munkámat, karrierista. Ha szeretem a szexet, r!banc. Ha nem, frigid r!banc. A barátságaimat lenézik, csak "pletykálok a csajokkal". Az arcápolásomat kenceficézésnek csúfolják. Dühös saját jogon nem lehetek, csak a menstruációm miatt. Ha szépen felöltözöm, nem magam miatt teszem, biztos tetszeni akarok egy pasinak. Míg a nőkön ugyanolyan természetes a szőr, mint a férfiakon, a nőknek ezt el kell tüntetni. Ha salátát eszem, az nyúlkaja, ha elhízom, disznó vagyok. Ha megcsalja velem valaki a feleségét, én vagyok a qrva, ha én vagyok a megcsalt feleség, az én hibám. Ha este jövök haza, fél kezem a zsebemben a paprikaspray-n, és akárkivel voltam, barát, testvér, fel fog hívni, hogy minden rendben van-e.


Soha semmi, amit teszek, nem lesz elég jó. Soha nem fogják nézni azt, amit teszek, hanem azt, hogy nő vagyok.

2016. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
67%

És tessék, a pasik ilyenkor mindig csak a párkeresést hozzák fel.


Van egy hírem: a szép EMBEREKNEK könnyebb a párkeresés.

2016. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
19%

Az arcápolásomat kenceficzézésnek csúfolják egy trauma lehet de tényleg:D

Amit leírtál abból kb 2-3 dolog értelmes a világ legkisebb dolgait én is leírhatom.

Azért mert csesztetnek a nők ha nem hajtom le a wc ülökét.

2016. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd, 27-es, látod, hogy nincs értelme. Iskolapélda, és még csak észre sem veszi.:-)
2016. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
3%

Nekem is van egy hírem a pasiknak még mindig kondizni kell,hogy "adoniszok" legyenek.

A nőknek elég sminkelni magukat.

2016. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!