Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye, hogy a nôk élete sokkal...

Ugye, hogy a nôk élete sokkal könnyebb?

Figyelt kérdés

1.Ha egy nô igényes önmagàra és csinos,nôies akkor nyilvàn hamarabb tud elôre munkahelyén,mivel a fônökök àltalàban férfiak,elég csak a nônek szépnek lennie.

Nyilvàn ha szakmailag is oké.

Elnézôbbek velük,könnyen kapnak elôléptetést is,elég csak mondjuk összejönnie a fônökével,szétraknia a làbàt.

Plusz bekamuzhatja,hogy,, nyugi gyógyszert szedek",beleélveznek és ha terhes lesz akkor nem tud könnyen a pasi szabadulni,mivel kitàlalhat a feleségének a nõ,tehàt nem rughatja ki a nõt egy könnyen,hanem kénytelen pl elõléptetni.


2.Vagy ott van a tudatukban,hogy õk bàrmikor talàlnak gazdag palit ergó mindig kényelemben élhetnek,sose stresszelnek.

Mivel gondol egyet kivàgja a pàrjàt és màsnap màr a pasik versenyeznek érte.


Nekik kevesebb küzdelem az élet.


Míg nekünk pasiknak a pénzt meg kell keresni,addig a nõ simàn fog egy gazdag palit napi 20 perc munka és mindene meg van,csak sokat kell ,,nyelnie".


Egy csaj ismim pl ügyesen helyezkedett,mindig olyan pasikat fogott ki akik matekból jók voltak,õk korrepetàltàk,és megkaptàk a puncit.

Közgàzon is így volt sikeres,aztàn mindig olyan pasijai voltak akik magasabb poziban voltak és feltoltàk.

Most huszon valahàny évesen vezetõ,sikeres,gazdagok,a pasija szintén.


Addig nekem sajnos a tudàsom van csak így màsabb,belegondolok hogy ha helyezkedni tudnék így màr 8 számjegyû bérem lenne kb.


Tévedés ne legyen nem panaszkodok,csak ez a kérdés felvetõdött bennem férfiként.



2016. nov. 10. 19:26
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
A feminizmus nem az egyenlőségért harcol, mert férfi és nő soha nem lesz egyenlő, mert eleve mások az alap tulajdonságok, ha egyenlők lennénk, akkor csigák lennénk vagy giliszták, amik hímnősek. A feminizmus az egyenjogúságért harcol, hogy ne függjön a nemünktől a szavazati jogunk, a tanuláshoz való jogunk, a munkavégzéshez kapcsolódó lehetőségeink, ugyanazért a munkáért ugyanaz a fizetés járjon ugyanolyan teljesítmény után, ne kerüljön senki hátrányba egy munkahelyen csak azért mert férfi vagy nő, hogy ne legyen egyik nem sem túlterhelve úgy egyáltalán az életben (pl. hogy munka után otthon is legyen munkamegosztás ha ugyanakkora a munkában a terhelés mindkét félnek)... stb. Illetve a feminizmus hatására felvette az emberiség a harcot a családon belüli erőszak ellen is, ami a gyerekeket is érinti...
2016. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy nô igényes önmagàra és csinos,nôies akkor nyilvàn hamarabb tud elôre munkahelyén,mivel a fônökök àltalàban férfiak,elég csak a nônek szépnek lennie. "


De hülye vagy istenem. :D Észre sem veszed, hogy saját magadnak mondasz ellent. :D Ha egy nő hamarabb előre tud lépni a munkahelyen, akkor vajon miért férfi általában a főnök, na? Akkor nem tömegesen nőknek kéne a vezetőségben lenni, ha nekik annyira egyszerű feljutni a ranglétrán? :D

2016. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
76%

Nem.


- a nők ált. kevesebb fizetést kapnak ugyanazért a munkáért, mint egy férfi, és egy férfit előbb léptetnek elő abban az esetben, ha mindkettejük szakmai tudása ugyanannyi (nyilván a tehetségtelen Józsikát nem fogják)... miért? mert ugye mindenki úgy van vele, hogy fú, ha nem anyuka marad otthon a terhesség után a gyerekkel, akkor szar anya, ringyó, karrierista p.csa, pasi meg ugyanebben az esetben nincs elhordva semminek... gyakran még ha fizuból jobban kijönnének úgy, hogy a férfi megy gyesre, akkor is a férfi inkább a nőnek mondja meg, hogy maradjon otthon, mert jaj, másképpen a haverok papucsnak néznek...

ezért a nőknek nem engednek nagyobb teret, mert jaj, ha teherbe esik, kereshetek mást a helyére... meg nem baj, hogy nem rúghatom ki, kicsinálom, hogy a helyére felvegyek vkit, aki nem akar teherbe esni


- a nőket sokkal könnyebb megerőszakolni, tetsileg kihasználni, megverni... még a tolvajok, rablók is a nőket pécézik ki maguknak általában, mert azok nem tudnak olyan hatékonyan védekezni, ha megütik őket


- egy kapcsolatban nagyon sokat veszthet a nő is... férfiak gyakrabban csalják meg a nőket, csak azért, mert "szivi, én férfi vagyok, nekem kell az új husi, vadászösztön, belém van kódolva", ha a nő teherbe esik, gyakran kiszolgáltatott lesz a férfinek, sok férfi azt is elvárja, hogy két dolgozó ember esetén a nő vigye az összes házimunkát, gyereket sok férfi annyit nevel, hogy "elég az, ha megsimogatom a fejét napi 1x, meg ha fiú, akkor 6 éves kora után focizom vele egy órát vasárnap a parkban"... a nő el van hanyagolva, nincs semmi segítsége, és aztán a férfi dobbant egy 20 éves plázacicáért, mert fujj, elengedte magát a párom

2016. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ezt te sem gondolod komolyan, ugye?

Igen, vannak ilyen nők, de a pasi is hülye, ha ilyen könnyen palira lehet venni.

Az én esetem fordított. Szép nő vagyok, tudom magamról, de nem ez az első és legfontosabb. Volt már, hogy a külsőm miatt hülyének gondoltak, de gyorsan megmutattam, hogy merre van az arra. Tekintélyt tudok magamnak teremteni, mert ilyen személyiség vagyok, de a legtöbb nőt folyamatosan b*sztatják a férfiak. Amíg alkalmazotti státuszban voltam, láttam, hogy mi megy. Két eset volt: az egyik mikor a nők tényleg kellették magukat a férfi munkatársaknak, meg a másik mikor egyáltalán nem kellették magukat, akkor meg a pasik kezdtek nyomulni, piszkálódni. Volt egy eléggé kellemetlen pillanatom, egy felettem dolgozó férfi nem látta, hogy bementem az irodába, így telefonon folytatta a beszédet, volt mit hallanom. Kb. hogy uuu, biztosan szeretem a f***t, stb. Ignoráltam, de utána jöttek a kétértelmű megjegyzések, kihívó viselkedés, majd egy céges összejövetelen az egyértelmű kikezdés. Mikor azt mondtam neki, hogy hagyjon engem békén, nem érdekel, akkor fenyegetőzni kezdett, hogy a felettesem és keresztbe tehet. Másnap azonnal beadtam a felmondásomat. Pedig bennem semmi kihívó nincs, diszkrét az öltözködésem is, sminkem is, diszkréten viselkedem, nem keltek feltűnést, stb. Na ilyen jó nőnek lenni. Folyamatosan attol kell tartani, hogy ha kedves vagy és normálisan viselkedsz, akkor rád nyomulnak. Rohadtul irritáló, mert amint írtam, nemleges választ nem fogadnak el. Szerencsére volt lehetőségem saját vállalkozást indítani, így mostmár nyugodt vagyok.

2016. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Undorító vagy.

Bármi meglepő, nem minden nő egy szajha, hogy csak úgy széttegye a lábát a főnökének. Meglepő, mi?

Ez egy általánosítás, és pont az olyan férfiak, hangoztatják, mint te. Végtelenül ostoba és féltékeny más sikerére, holott nem tudja, hogy mennyit és hogyan dolgozott érte.

Vannak ilyenek, DE NEM MINDENKI ilyen.

"nekem sajnos a tudásom van" Megnyugtatlak, az sincs. Legalábbis annak, aki így vélekedik.

Nem csodálkoznék, ha nem lenne semmiféle szerelmi életed.

Könnyű, azt mondod? Egy ismerősöm, huszonöt éves lány, nem kapott munkát egy irodában. Minden követelménynek megfelelt, ezt mondták. De amikor kiderült, hogy tartós párkapcsolatban él, hirtelen találtak valaki mást. Féltek, hogy terhes lesz.

A nő létnek vannak előnyei és hátrányai, ahogyan a férfi létnek is.

Nem olvastam el minden kommentet, de szerintem a többség egyetért velem.

Remélem a kérdés kiírása óta növesztettél agyat, hátha a jövőben nem leszel ilyen szűk látókörű.

2016. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!