Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye, hogy a nôk élete sokkal...

Ugye, hogy a nôk élete sokkal könnyebb?

Figyelt kérdés

1.Ha egy nô igényes önmagàra és csinos,nôies akkor nyilvàn hamarabb tud elôre munkahelyén,mivel a fônökök àltalàban férfiak,elég csak a nônek szépnek lennie.

Nyilvàn ha szakmailag is oké.

Elnézôbbek velük,könnyen kapnak elôléptetést is,elég csak mondjuk összejönnie a fônökével,szétraknia a làbàt.

Plusz bekamuzhatja,hogy,, nyugi gyógyszert szedek",beleélveznek és ha terhes lesz akkor nem tud könnyen a pasi szabadulni,mivel kitàlalhat a feleségének a nõ,tehàt nem rughatja ki a nõt egy könnyen,hanem kénytelen pl elõléptetni.


2.Vagy ott van a tudatukban,hogy õk bàrmikor talàlnak gazdag palit ergó mindig kényelemben élhetnek,sose stresszelnek.

Mivel gondol egyet kivàgja a pàrjàt és màsnap màr a pasik versenyeznek érte.


Nekik kevesebb küzdelem az élet.


Míg nekünk pasiknak a pénzt meg kell keresni,addig a nõ simàn fog egy gazdag palit napi 20 perc munka és mindene meg van,csak sokat kell ,,nyelnie".


Egy csaj ismim pl ügyesen helyezkedett,mindig olyan pasikat fogott ki akik matekból jók voltak,õk korrepetàltàk,és megkaptàk a puncit.

Közgàzon is így volt sikeres,aztàn mindig olyan pasijai voltak akik magasabb poziban voltak és feltoltàk.

Most huszon valahàny évesen vezetõ,sikeres,gazdagok,a pasija szintén.


Addig nekem sajnos a tudàsom van csak így màsabb,belegondolok hogy ha helyezkedni tudnék így màr 8 számjegyû bérem lenne kb.


Tévedés ne legyen nem panaszkodok,csak ez a kérdés felvetõdött bennem férfiként.



2016. nov. 10. 19:26
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
79%
Hát én már csak abban reménykedem, hogy léteznek értelmes férfiak is, csak ők most épp valami egészen mással töltik az idejüket...
2016. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
25%

Ő azért nem vagyok értelmes,mert leírtam a véleményemet.

Amit megpróbáltam nem bánton fogalmazni,hogy szerintem a nőknek könnyebb párt találni?

És néhány dolgot amibe előnyük van."Ahova oda írtam azt is,hogy SZERINTEM."

Bocs,hogy fontosnnak találom a párszerzést az életbe.

2016. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az egyetlen szempont, amit felhoztál sem jogos. Egy nő esetében a szépség nagyon nem abból àll, hogy sminkeli-e magát vagy sem. Egy csúnyácska nőn csak tovább ront a festék, viszont láttam nem egy nőt, aki anélkül is gyönyörű. A testalkat egy nő esetében is ugyanolyan fontos, ahhoz, hogy valaki jól nézzen ki, ugyanígy sportolni és időnként diétázni kell. Attól, hogy szerinted egy csinos nőnek csak alapból jók az adottságai, ő lehet, hogy valójában az elmúlt 2 évben kemény munkával adott le 20 kg-t. És igen, még ebben is "hátrányban" vagyunk, ugyanis a férfiaknak sokkal inkább számít a külső. Én pl randiztam már 1-2 teljesen átlagos kinézetű sráccal, aki kedves és intelligens volt, jókat tudtam vele beszélgetni, vagy épp meg tudott nevettetni. Ès olyannal is, aki modellkedik, de valahogy zavart, hogy többet nézegeti magát a kirakatok és az autók ablaküvegében, mint én, pedig állandóan babrálom a hajamat...
2016. nov. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%

Tudod én most nem az átlagon felülli nőkről beszélek,hanem az átlagosokról az átlagos lányoknak is vannak hódolóik.

Nekem mint átlagos srácnak meg egy csomó "nem-en" vagy vissza utasításon kell végig mennem.

És utánna legyek magabiztos mert az fontos a nőknek,valakinek megy de vannak olyanok is akik ezt nehezzebben dolgozzák fel és sérül az önbizalom.

2016. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
5%
Ítéljetek el miatta vagy ne,de nekem is jobban tetszene az ha jönnének a lányok szerelmet vallani aztán csak szelektálnom kéne.
2016. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
41%

#26, nagyjából mindre áll fordítottan is a helyzet.

"Mert nekem néznem kell, hogy nem tesznek-e valamit az italomba. Mert megerőszakolhatnak. És engem fognak hibáztatni." Manapság mindenkinek kell néznie, hogy mit raknak az italába. Egy pasit is elkábíthatnak és kirabolhatnak, csak az nem kerül a hírekbe. A nőt pár kattant hibáztatja azért, mert megerőszakolták. De ha egy férfit elkábítanak, máris megszégyenítik, mert csajdrogot kapott.

"Mert nekem kell kávét főznöm, pedig nem kávézom." Nem kell. Közöld, hogy nem megy és ennyi. A pasik közül sem áll neki mindenki vízvezetéket szerelni.

"Mert nem vesznek komolyan." Miért, szerinted ha valaki pasi, eleve komolyabban veszik? Ez elég abszurd. Azt veszik komolyan, aki tesz érte.

"Mert a szavamba vágnak." A nők ugyanúgy a férfiak szavába vágnak. Ez áll oda-vissza.

"Mert beszólnak, hogy mit beszélek fociról, nem is értek hozzá." Ha valaki nem ért valamihez, akkor beszólnak neki. Ha férfi, ha nő.

"Mert ha elhízom, nem vagyok nő." Tele van az oldal olyan pasikkal, akik telt nőket keresnek, még 100 kiló felettieket is. Olyat elég ritkán látni, hogy egy nő keresne célzottan telt hapsit.

"Ha nem akarok gyereket, természetellenes vagyok." Csak pár kattant szerint. De ha hiszed, ha nem, a férfiakat ugyanúgy piszkálják a haveri társaságban, ha már ideje van a dolognak.

"Ha egyedül élek, macskás nő." Ezt eddig csak nőktől hallottam, magukra mondva. Meg még azt, hogy menő szingli csajok.

"Ha akarok gyereket, csak otthon akarok ülni, nincsenek céljaim." Na most természetellenes vagy természetes?

"Ha szeretem a munkámat, karrierista." Senki sem erre mondja, hogy karrierista.

"Ha szeretem a szexet, r!banc." Erre sem mondja senki, hogy ribizli. Arra mondják, ha valaki fűvel-fával szereti.

"Ha nem, frigid r!banc." Ezt elismerem! :D

"A barátságaimat lenézik, csak "pletykálok a csajokkal"." A srácok meg csak a fociról tudnak beszélni sörözéskor. Ugyanúgy áll a dolog...

"Az arcápolásomat kenceficézésnek csúfolják." Ezt is elismerem. Legalábbis az alapján, amit manapság sokan művelnek arcápolás címszó alatt. A pórusok eltömítése és a bőr öregbítése, alkalmi smink szintjén, natúr sminknek kikiáltva. Amúgy rengeteg pasi megdicséri a dolgot, ha valaki tényleg szépen tud sminkelni.

"Dühös saját jogon nem lehetek, csak a menstruációm miatt." Ez sem igaz. Bárki lehet jogosan dühös, ha alátudja támasztani. Az más kérdés, hogy sok nő tényleg hisztizik menstruációkor. Az nem jogos düh, ha valaki "miabajsemmi" címszó alatt durcizik.

"Ha szépen felöltözöm, nem magam miatt teszem, biztos tetszeni akarok egy pasinak." Oda-vissza áll.

"Míg a nőkön ugyanolyan természetes a szőr, mint a férfiakon, a nőknek ezt el kell tüntetni." Hol? A lábon elismerem, elvárják a nőktől. De már egyre több férfitől is. Intim helyen meg divatba jön megint a szőrzet.

"Ha salátát eszem, az nyúlkaja, ha elhízom, disznó vagyok." Férfiaknál is ugyanez áll.

"Ha megcsalja velem valaki a feleségét, én vagyok a qrva, ha én vagyok a megcsalt feleség, az én hibám." Oda vissza áll szintén. Egyesek mindig a másik felet hibáztatják, mások mindig a harmadikat. Nemtől függetlenül.

"Ha este jövök haza, fél kezem a zsebemben a paprikaspray-n, és akárkivel voltam, barát, testvér, fel fog hívni, hogy minden rendben van-e." Ezt részben elismerem! Pasiként rossz környéken ugyanez áll. Csak egy pasinál gáznak tartják, paprikasprayt hord. Ha meg nem ér haza a pasi? A kutyát sem érdekli, hogy az árokban fekszik e, egészen másnapig.


"Soha semmi, amit teszek, nem lesz elég jó. Soha nem fogják nézni azt, amit teszek, hanem azt, hogy nő vagyok."

Igazából ez a mondat nálad a lényeg. Frusztrált vagy és ezt kivetíted arra, hogy biztos senkinek nem leszel elég jó, mert nő vagy... Ez alapján, a férfiak is mondják ugyanezt?

Akár nő, akár férfi az ember, ha tesz érte és megfelelő közegben tesz, akkor elismerik.


Aki meg az alakot írta... A kaja ugyanúgy áll nőnél és férfinál a jó alakhoz. De egy nőnek elég pár lábemelgetést meg hasonló tornagyakorlatot megcsinálnia a jó alakért, míg egy férfinak keményen kell súlyokkal dolgoznia.

2016. nov. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, a szép nők, ugye? Igen, te a szép nőkről beszélsz. Csak tudod nem mindegyikőnk az. Ez fel sem merült benned?


Üdv, egy ronda lány.

2016. nov. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Egyrészt 67%-os, azzal, hogy az egész életem tapasztalatait nem elfogadod, hanem próbálgatod cáfolni, csak nekem adsz igazat. Az életemet nem veszed komolyan. Innentől a te életed a legkönnyebb.


Másrészt a nőkön alapból több zsír van. Konkrétan a biológia ellen harcol, mikor próbálja az utolsó kilóit leadni.


És már megint szó sem esik a kövér nőkről. Az ugye nem is nő, ezt tudjuk. Az igazán kövérek. 20+ kg felesleggel. Ha nem vagy hülye, tudod, hogy ahhoz nem elég lábemelgetés.

2016. nov. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
37%

#38: Nem bántásból, de a frusztrációd tényleg fel kéne oldania egy szakembernek. Sokkal teljesebb életet élhetnél.

"Egyrészt 67%-os, azzal, hogy az egész életem tapasztalatait nem elfogadod, hanem próbálgatod cáfolni, csak nekem adsz igazat."

Elfogadtam az életed tapasztalatainak nagy részét. Többségére azt írtam, hogy fordított helyzetben is igaz. Talán férfi is voltál és a férfi oldalt is tapasztaltad? Kétlem.

Amit cáfoltam, azt logikusan cáfoltam. Pl., hogy neked kell kávét csinálnod. Ha nem akarsz, nem csinálsz. Nem kell. A barátnőm nem szeret sütni. Senki sem kéri, hogy süssön.


"Az életemet nem veszed komolyan. Innentől a te életed a legkönnyebb."

Az életed miért ne venném komolyan? Ha nem vennélek komolyan, válaszra sem méltatnálak. Komoly paranoiára utal, ha szerinted nem vesz komolyan, aki válaszol, csak épp nem ért egyet.

Az én életem miért lenne könnyebb, ha bármit is mondok?


"Másrészt a nőkön alapból több zsír van. Konkrétan a biológia ellen harcol, mikor próbálja az utolsó kilóit leadni."

Egyénfüggő. Vannak olyan nők, akiken genetikailag kevesebb zsír van, mint egy férfin. De a túlsúly ellen azzal takarózni, hogy genetika, az csak egy kibúvó. Az utolsó kilókat senkinek sem kell leadni. Van egy testtömegindex, amin ha belül van az ember, jó eséllyel nincs gond. Ez nem egyenlő azzal, hogy csont és bőr legyen mindenki.


"És már megint szó sem esik a kövér nőkről. Az ugye nem is nő, ezt tudjuk. Az igazán kövérek. 20+ kg felesleggel. Ha nem vagy hülye, tudod, hogy ahhoz nem elég lábemelgetés."

A kövér nőkről esett szó. Olvasd vissza nyugodtan. Írtam, sok pasinak bejönnek. Amúgy vicces a helyzet, mert nekem is bejönnek a telt csajok. A 2 legkomolyabb kapcsolatom telt lánnyal volt. A mostani barátnőm is 90 kiló feletti.

Nem vagyok hülye, pont ezért vagyok tisztában a sporttal és a táplálkozással alapvető szinten. A barátnőm "lábemelgetéssel", amit mondtam neki, 10 kilót fogyott. Meg mellé kellett egy normálisabb étrend. Ennyi volt a titok.

2016. nov. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Az szerinted logikus cáfolat, hogy "oda-vissza érvényes"? Mondj már konkrét pèldákat légyszíves! Mert nekem nem egy ismerősöm van, akit molesztáltak már, de valahogy egyik sem férfi! Meséld már el a sztorit, amikor egy pasit nem vesznek komolyan más pasik! Arra, hogy egy nő nem beszélhet a fociról, úgy reagáltál, hogy senki ne beszéljen arról, amihez nem ért. Ki mondta, hogy nem ért hozzá? Én pl 5 évesen kezdtem el apukámmal meccset nézni, könnyen lehet, hogy több meccset láttam, mint te... Lábemelgetéssel meg senki nem fogy 20 kilót, de tudod mit, egy dologban igazat adok neked: mindig a nő választ. Ha egy nő elutasít, azt fogadd el, mert ha huszadszorra mész oda, akkor sem fog változni a véleménye. Ez nem azért van, mert nekünk könnyebb, hanem mert nem érjük be "kevesebbel". A férfiak egy bizonyos (és nevetségesen rövid idő) után a röptében a legyet is státuszba kerülnek, holott nyilván ők is szeretnének válogatni, de képtelenek várni. Ezzel szemben egy nő simán jól érzi magát egyedül hónapokig, akár évekig is, nem erőlteti magára az első szembejövő embert, csak, hogy legyen valaki.
2016. nov. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!