Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem kaptam normális...

Miért nem kaptam normális választ?

Figyelt kérdés
Múlt héten kiírtam egy kérdést önismereti témában, írtam egy hosszú kifejtést, végső soron az volt a kérdés, hogy a fennálló probléma oka mi lehet, de a kifejtésben volt egy szokatlan információ is. És a válaszadó a válaszában ahelyett, hogy válaszolt volna a kérdésre, szándékosan zavarba próbált hozni a kérdés témájával, illetve a szokatlan információra kérdezett rá. Normális választ meg nem kaptam. Ez miért van?
2016. nov. 19. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Háború van. Melyik kérdés volt?
2016. nov. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kitört a háború??? :O Amúgy az 1914-es volt.
2016. nov. 19. 23:36
 3/5 2*Sü ***** válasza:

A kérdésekre ugyanolyan felhasználók válaszolnak, mint te. Van, aki segítőkész, kedves, jól informált. Van, aki trollkodni jön ide, arrogáns, olyan témához szól hozzá, amihez nem ért. Meg a kettő között minden elképzelhető. A kérdésre néha nem a válasz a reakció, hanem egy visszakérdezés, egy részletkérdésre való rákérdezés, vagy akár a kérdésben nemfogalmazott világkép kritikája. Ahogy az életben is. Pl. ha valaki megkérdezi, hogy hogyan tudna minél több embert megölni, természetes reakciója az embernek, ha válasz helyett rákérdez, hogy miért akar az illető minél több embert megölni. Ha valaki rákérdez, hogy hogyan lehet varázsló, akkor természetes reakció, ha elmagyarázzuk neki, hogy varázslók nem léteznek. Ha valaki rákérdez, hogy „hónén tom le tőltení asztat a vídeot ami ben …”, akkor itt szerintem helyénvaló az a válasz, hogy az illető tanuljon meg írni a saját anyanyelvén.


Hogy te miért nem kaptál normális választ, azt a kérdés hiányában természetesen nem tudjuk. Lehet, hogy természetes reakció volt. Lehet, hogy túl triviális, vagy értelmetlen volt a kérdés. Vagy lehet, hogy pont túl komplikált, túl sok ismeretet igényel a megválaszolása. Lehet, hogy csak egy trollba futottál bele.

2016. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:)

Nem akartalak megbántani és nem is tervezem.

A te számod viszont 11.11.11.

Nem kell, hogy rossz legyen.


Mi vot szokatlan és milyen hiány maradt benned?

2016. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2016. nov. 20. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!