Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok hátrány az,...

Lányok! Nálatok hátrány az, ha a srác nagyon pirulós?

Figyelt kérdés

Számomra baromi kellemetlen, hogy könnyen vörösödik a fejem.


21/F


2016. dec. 1. 09:03
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Dehogyis. Sőt szerintem aranyos. 18/L
2016. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Bizonyos helyzetekben még direkt tetszene is.
2016. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
24%
Ha hosszútávra keresnék párt, nem tetszene. Éppen ahogy fizikailag nálam erősebb párt akarok (nem egy nyüzügét), épp így jellemben is nálam erősebb férfira van szükségem. Azért, hogy védelmezzen. Ha akármilyen szituációban elbizonytalanodok, legyen valaki mögöttem, aki kiáll értem. Ha valaki vörösödik, pirul az a zavar, bizonytalanság jele. Nekem kizáró ok lenne ( persze ismeretségünk elején, előfeltevések alapján).
2016. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%

3: Szóval nem vagy önálló, nem is akarsz önálló felnőtt lenni és kell melléd egy bébiszitter? Ez a kapcsolatfüggőség.

Két ember társa egymásnak, ami nagyon jó és szinte mindenki igazi társra vágyik, de ez nem egy függőségi kapcsolat, ahol az egyik alárendelt és a másik majd mindent megold helyette.

Akit te keresel azt úgy hívják, hogy szülő.

2016. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Nálunk én (a lány) vagyok a pirulós, de kb. bármitől. Elég egy pikírtebb megjegyzés a párom részéről és máris az arcomba szökik a vér. Ő ezen csak mosolyog, én meg pluszban "égek".


Egyébként nem jelentene problémát, te ilyen ember vagy és kész.


3-as, neked pedig okés, hogy fizikailag erősebb és határozott férfire van szükséged (nekem is, pedig önálló vagyok, de jó érzés), de a pirulás nem a bizonytalanság jele.

2016. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanazt mondom, mint a 3-as. Határozott, erős férfit szeretnék magam mellé.
2016. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy egyesek milyen primitívek...
2016. dec. 1. 10:48
 8/32 anonim ***** válasza:
Dehogy! Teljesen átérzem, én is ilyen vagyok sajnos, nem tehetek róla. Aki ebből azt szűri le hogy belül valami gáz van (nem elég határozott, beszari, idegesedős, stb) azzal van némi probléma...
2016. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Igazából azért lettem ilyen, mert sokszor megaláztak kisebb koromban.
2016. dec. 1. 11:02
 10/32 anonim ***** válasza:
47%

#3 vagyok

Személyesen kérdezett v általánosságot? Én személyesen bizonytalanság jelének venném, mert korábbi ismereteim alapján ezt jelenti. Soha nem találkoztam még pirulós emberrel, csak mesékből ismerem a jelentését. Ha nem így van hát tévedek, de írtam is h előfeltevések alapján vélekednék, nem gugliznék rá azonnal ha pirulni kezdene, hogy mitől van. Megkérdezni meg pláne nem.

En egy erős nő vagyok, aki a gyengeségei ellenére magabiztosan igyekszik az élet minden területén megfelelni. DE ha olyan szituációba kerülök, ami számomra félelmetes, én szeretném ha a férfi mellettem nem csinálná össze magát.

2016. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!