Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok hátrány az,...

Lányok! Nálatok hátrány az, ha a srác nagyon pirulós?

Figyelt kérdés

Számomra baromi kellemetlen, hogy könnyen vörösödik a fejem.


21/F


2016. dec. 1. 09:03
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
#10 Te nem egy erős nő vagy, hanem egy ijedt kislány, már ne is haragudj.
2016. dec. 1. 11:25
 12/32 anonim ***** válasza:

Miért is? Mert vannak gyengeségeim, azokat beismerem és elfogadom ha segítenek? Párválasztásban fontos nekem, hogy kiegészítsük egymást, erősítsük egymást?

Azért mert tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy az ember az életnek csak kis szegletét ismeri behatóan, a hiányosabb információkat sztereotípiákkal és előfeltevésekkel egészíti ki?

Vagy most miért vagyok kislány?:)

2016. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Az elég gáz, ha magadtól nem jössz rá...
2016. dec. 1. 11:36
 14/32 anonim ***** válasza:

12: A kiegészítés pont nem arról szól, hogy a férfi mindig álljon mögötted. Arról szól, hogy van, amiben az egyik fél jobb, van, amiben a másik. Oda-vissza számíthatnak egymásra. De nem a férfi old meg mindent a gyenge kis nő helyett. Amiket írsz, az egyáltalán nem egy erős nőre jellemző.

Egyébként nyugi kérdező, mindenféle ember van, van olyan nő, aki direkt a "félénkebb" fiúkat szeretni, nem a nagyon férfias, macsó típust.

2016. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Huh ezt aztán jól megmondtad :DD

Na mindegy, evolúciós szempontból a nők számára az erős férfiak imponálóak. A pirulás számomra bizonytalanságot jelent, vélhetően a mesék miatt.

Természetesen minden lánynak mások a prioritásai párválasztás kapcsán, illetve ahhoz, hogy járj valakivel hosszabb ismeretség szükseges, és megismer h nem vagy nyámnyila vagy tudja amit én nem, hogy miért pirulnak az emberek.

Vagyis én azt mondtam, hogy ismeretségünk legelején ha elpirulnál valami szituációban, az nem lenne imponáló az én számomra, hátránnyal indulnál.

Általánosságban véve nem hiszem, hogy összességében hátrányban lennél a lányoknál, gondolom nem pirulsz 5 percenként. Mire először bevörösödsz egy lány előtt, aki tetszik, valószínűleg már ismerni fogja a személyiségedet, a jó tulajdonságaidat, a színelváltozás csak részlet.

Amúgy rajtam is kijön az ideg, nekem a könnyeim törnek elő. Ha rettenetesen ideges vagyok valaki miatt, és nem tudom a dühömet máshogy levezetni akkor folyni kezdenek a könnyeim (stressz okozta méreganyagok ürítése). Ezt ha látja valaki azt hiheti, hogy lelkileg összetörtem és szomorú vagyok, pedig csak felrobbanok a dühtől.

Szóval szerintem nem leszel hátrányban, ha pedig egy lány megismer és megkedvel a legkevésbé fogja érdekelni, pirulsz-e vagy sem.

;)

2016. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Nah jó akkor ezt rakjuk tisztába :D

Olyan társ kell nekem, akinek magabiztos a jelleme és nem fél attól, amitől én igen.

Mert így érzem magam biztonságban.

Szó sincs arról, hogy függnék vagy a párom csinálna mindent. Sőt, igen ritkán van rá szükségem, de nagyon jó a tudat, hogy HA kellene, ott lenne.

Sok lány az apukáját keresi a társában és sok fiú az anyját. Talán én is.

2016. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

16: irreálisak az elvárásaid. Olyan nem létezik, aki mindenben jobb nálad. Vagy ennyire alulértékeled magad?

Egyébként meg szerintem nagyon is imponáló, amikor egy magabiztos férfi elpirul. Mert aki magabiztos, az is elpirulhat. Nekem legalábbis nagyon tetszik, amikor látom, hogy zavarba hoztam egy férfit, mert ez számomra azt jelenti, hogy fontos vagyok neki.

2016. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
#17 Több ilyen gondolkodású nő kéne.
2016. dec. 1. 12:13
 19/32 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem arra gondolt, hogy egy "erős" nő mellé "férfiasabb" férfi passzol.

Pl. egy pirulós, félős, esetleg soványkább fiúcska mellett személy szerint nem érezném nőnek magam. Nehogy már férfiasabb legyek, mint a párom. Ezért az ilyeneket alapból szelektálom. Nem minket kéne piszkálni, hanem a sok ellányosodott, elgyengült, bizonytalan fiút.

2016. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Nah jó nem erőlködök tovább, valahogy nagyon nem tudom megfogalmazni, amit szeretnék, úgy hogy érthető legyek.

Amúgy de, a vőlegényem pont ilyen. Nem fél semmilyen szituációtól és soha nem bizonytalanodik el.

De sajnálom tényleg, hogy nem tudtam normálisan elmondani amit akartam, de legalább könnyen eltelt az idő az előadáson XD

2016. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!