Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok hátrány az,...

Lányok! Nálatok hátrány az, ha a srác nagyon pirulós?

Figyelt kérdés

Számomra baromi kellemetlen, hogy könnyen vörösödik a fejem.


21/F


2016. dec. 1. 09:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
#19 köszi, pont erre gondoltam én is!
2016. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
#19 Mert az már egyből lányos, aki pirul, mi? Te egydimenziós gondolkodású hadd ne mondjam, mi...
2016. dec. 1. 12:24
 23/32 anonim ***** válasza:

Most már tényleg kezdek mérges lenni. Mit nem lehet azon érteni, hogy nem tudom mit jelent az, hogy valaki pirul, így előfeltevések alapján ítélnék ha látnám???????

Komolyan ennyire egyszerű már nem lehetsz.

Ha meg lenne pirulós ismerősöm, és tudnám h a bizonytalansághoz semmi köze, le se sz@rnám.

2016. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

20: az én párom is nagyon magabiztos, határozott, de amikor az első randink volt, akkor ő is téblábolt és igencsak zavarba jött. Nem tántorított ez el, sőt, tetszett, hogy így érdekli, hogy ennyire komolyan veszik, hogy milyen lesz az első randink.


Az meg már extra beleképzelés, hogy aki vékony az nem magabiztos. Aki erős testalkatú, az meg magabiztos.

Egy csomó szerencsétlen nagydarab férfi van. Mint ahogy sok vékony testalkatú nagyon is agilis, jó fellépésű.


Azért nem ilyen végletes a világ, hogy vannak a vékony, béna, pirulós kisfiúk és a nagydarab férfiállatok, akik mindig mindent tudnak :D

2016. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Huszonhármaska, nyugodj le, nem neked szántam...
2016. dec. 1. 12:31
 26/32 anonim ***** válasza:

Jah bocsi, akkor nem szóltam:)

#23 voltam:)

2016. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

Pirul=zavarba jön, elbizonytalanodik. Még akkor is, ha tagadod, hiába próbálod megmagyarázni. Hányszor láttál egy pl. vezető pozíciójú férfit elpirulni? Egy színészt? Vagy hogy a szakmámból hozzak példát, edzőt? De nem kell, hogy hasonló állása legyen, csak azért hoztam ezt a pár példát, hogy lásd, azok, akik eléggé meg vannak elégedve magukkal, kellő magabiztossággal rendelkeznek, sőt, tisztában vannak a tökéletlenségeikkel, nem "pironkodnak".

Ne aggódj kérdező, ez nem azt jelenti, hogy nem fogsz párt találni. Neked valószínűleg nem egy belevaló, tűzről pattant barátnőd lesz, hanem egy kis szende, könnyen elbizonytalanítható, irányítható, manipulálható lány. Ilyenek is vannak dögivel, úgyhogy nem kell kétségbe esni.

2016. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Sok vezető beosztású ember pszichopata. Bizonyított tény. Nekik ugyebár nemigen vannak érzéseik. Nem akartam kijátszani ezt a kártyát, de mégis megteszem: A nők mindig az érzéketlen férfiakat választják. (Nem feltétlenül tudatosan.) Ha empatikus a férfi, mehet a levesbe.


Amúgy meg nekem nem kell manipulálható lány, nem uralkodni akarok felette. Tudod, mind a két fél egyenrangú, szívem...

2016. dec. 1. 12:40
 29/32 anonim ***** válasza:

24: a vékony testalkatot úgy értettem, hogy ha még ez is dukál a többi, számomra nem egy jó tulajdonság mellé, akkor már tényleg semmi esély.

Természetesen az arcpirosodás lehet egyéb dolgoktól is, pl hőmérsékletváltozás, kimelegedés, idegességtől vagy sportoláskor. De ha valaki azt mondja, hogy pirulós, egyből arra gondolok, hogy kellemetlenebb szituációkkor zavarba jön.

2016. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

27: ez hülyeség, amit írtál.

Egy tűzről pattant, határozott nő, sokszor épp félénkebb férfit keres, mert ugye két dudás egy csárdában . . .

De nincs ilyen szabály. Van, aki szolidabb és neki is a szolidak tetszenek. Van, aki szolid és a feltűnőek tetszenek neki. Van, aki feltűnő és feltűnőt keres. Van, aki feltűnő és csak a szolidak tetszenek neki.


Borzasztó már ez a sok általánosítás, el is megyek innen :D

2016. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!