Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért maradtok benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért maradtok benne egy boldogtalan kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én boldog párkapcsolatban élek,de sok fiú barátom van és azt veszem észre,hogy hiába rossz a kapcsolatuk ( több év után ),nem lépnek tovább,inkább fűvel-fával csalják a barátnőjüket.De miért van ez ? Arra várnak,hogy hátha találnak egy lányt,aki megfogja őket és akkor lépnek ?
2012. dec. 28. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a kérdésem csak lányokhoz mert ugyanez a helyzet velük is.
2012. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor várjuk közösen a többi választ :D
2012. dec. 28. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ragaszkodás,emlékek,eggyüt töltött idő. nálam legalább is ez volt.
2012. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3mas vagyok : meg én abban a hitben éltem hogy ami elromlott azt megpróbálom megjavítani
2012. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán félnek újba belevágni és jobb a megszokott...
2012. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha jön egy lány,aki megtetszik nekik ?
2012. dec. 28. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az én esetemben lehet hogy megtetszene de nembiztos hogy tudnék ilyet művelni
2012. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megszokás kényelem érdek..

Amúgy ezt a gép módjára megjavítás baromságot nem tudom ki találta ki az emberi kapcsolatokra...

2012. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!