Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férjetek/párotok hajlandó...

A férjetek/párotok hajlandó ülve végezni a kis dolgát?

Figyelt kérdés
Páromat nem tudom rá venni, pedig sokkal higiénikusabb lenne. Ti hogy oldjátok meg?
2016. dec. 14. 09:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
18%
32-es, elvesztetted a logika fonalát. Azért akarja, hogy ülve pisiljen, hogy ne pisiljen mindent össze. Akárki nekiáll most állva szarni, biztos összeganéz mindent.
2016. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
92%

Kedves válaszadó:

"Én férfiként gyakran végzek "alantas" takarítási tevékenységet"

minden nemű kötekedés nélkül írom a megállapításom, pusztán a szóhasználat paprikázott fel.


-Szerinted ha a nő végzi el a WC takarítást az neki nem alantas?- ő kefével a kezében született és startra készen várja, mikor pucolhatja fel a vizeletet utánatok?:D

Hiszen a teremtés koronáinak ez "alantas"? :D


Magam sem vagyok oda érte, ezért sem fogom a párom szétfröcsögött bélsarát és vizeletét mosni a deszkáról vagy a padlóról (kivéve ha beteg). De egy egészséges férfi- mondjuk azt ember, kortól nemtől függetlenül, legalább a közösség egészsége érdekében! annyit megtehetne, hogy időnként feltakarít maga után.


Hogy állva vizel, vagy nem nekem mindegy, ezt mindenki döntse el maga.


De bizony borzasztóan fárasztó, mikor egy hosszú nap után haza érkezel és akkor még sikálhatsz is wc-ben egy igénytelen alak után.


Nem nemi szerep kérdése az, hogy koszt csináltam: feltakarítok.

2016. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Otthon és igényesebb helyeken ülve intézem.

34/f

2016. dec. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!