Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férjetek/párotok hajlandó...

A férjetek/párotok hajlandó ülve végezni a kis dolgát?

Figyelt kérdés
Páromat nem tudom rá venni, pedig sokkal higiénikusabb lenne. Ti hogy oldjátok meg?
2016. dec. 14. 09:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy nálunk a fiúk és a férjem csinálnak valamit rosszul, de nálunk három pasi után sincs disznóól a wc-ben.

Most várom a harmadik fiút, minden szagra érzékeny vagyok, túl se élném, ha mindenhol vizeletcseppek száradnának. :(


Múltkor kérdezte egy srác itt gyakorin, miért baj, ha a csapba vizel. Mert úgy nem fröcsög, rögtön frakat is mos, és úgy is leöblíti.

Szerintem össze kéne hozni a kérdezővel. :)

2016. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
88%

Nem véletlenül alakult ám ki hogy a férfiak állva pisilnek. A nők csak simán odaülnek, de egy férfinak nyomorúságos módon kis terpeszben két kézzel a lábad között matatva kellene célozni.


Én speciel soha nem hugyozom össze a padlót, de a wc peremét se. Azt, hogy a barátnőm megkérjen vagy rámparancsoljon ez ügyben nem hagynám. Kevés nyomorultabb dolog van amikor egy felnőtt embernek megmondják hogy hogy végezze a dolgát.

2016. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
30%
Azt hiszem megkaptam a választ, miért néznek ki a nyilvános wc-k úgy ahogy... Mennyi igénytelen ember, hihetetlen. Ez komolyan ekkora probléma, hogy ha összemocskolunk valamit akkor azt utána rendbe rakjuk?
2016. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
87%
Engem az egyik volt párom próbált meg rábeszélni az ülve pisilés örömeire, én meg elmondtam a hátrányait. Minden maradt a régiben. :)
2016. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
46%
én férfiként megértelek:D albiban lakok, ahol senki se takarít és 4 férfi eléggé szét tudja hugyozni a wc-t. szerintem heti takarítással ki tudtok egyezni, hogy egyszer te, egyszer ő, és tud állva pisilni.
2016. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
4%
Én férfiként gyakran végzek "alantas" takarítási tevékenységet is és tagadhatatlan, hogy akármilyen is maga a wc csésze kialakítása, állva vizelésnél a fizika törvényeinek megfelelően mindenképpen visszaverődnek húgycseppek vagy a fajanszról, vagy a benne levő 1-2 cm mélységű víz felületéről és ezek jelentős részben a csésze körüli falazaton landolnak, a permetfinomságú cseppek pedig a helyiség padlóján a csésze körül. Sok esetben valójában ez okozza a wc helyiségek húgyszagát, mert sok esetben a takarításnak nem képezi részét minden alkalommal a falazat vagy falburkolat lemosása. Ennek ellenére bevallom, hogy az állás vagy ülés sokszor inkább attól függ, hogy milyen öltözékben vagyok, mert utálok a derékszíjjal bajlódni, márpedig üléshez azt mindenképpen ki kell oldani majd utána vissza. Elismerem azt is, hogy ülve az ember hajlamos utána a maradék cseppeket wc papirral le is itatni, míg állva inkább nem törődik ezzel és ha rázogatja, akkor megint csak a falazatra megy minden. Szóval bonyolult az ügy és jórészt eleve megszokás, rátanítás kérdése. Ha minden nyilvános helyen is csak ülve lehetne, akkor talán hajlamosabb lenne a férfi is az ülő állapotot választani otthon is. Azért azt sem kell elfeledni, hogy korábban, amikor a legtöbb nő szoknyát hordott, azt csak fel kellett húzni és kevesebb volt a macera. A férfiaknál azonban a (jó esetben) kétféle nadrágot le kell tolni, a derékszíj csatja hozzákoppan a padlózathoz, szóval olyan zajjal jár, mint egy hadművelet. Ráadásul nyilvános wc-kben az embernek erős kétségei vannak a padlózat állapotát illetően, néha meg kétségtelen, hogy mocskos a padlózat. Bonyolult az élet.
2016. dec. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
78%
A családomban 3 férfi van de ilyesmit még sohasem tapasztaltam.
2016. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
Én is szoknyát hordok, leggingsszel meg bodyval. Azért inkább kigombolok mindent, minthogy összepisiljem magam.
2016. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
52%
Ez komolyan van akinek probléma, hogy ha mellé megy a húgy, azt utána föltakarítjuk? Beszarok... Úgy tűnik nekem ezek szerint eddig mázlim volt, hogy elég intelligens férfiakkal hozott össze a sors, mert ez soha nem volt probléma. Azt hittem csak a c-típus sajátossága, hogy a saját mocskában él, de hát tévedtem.
2016. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
76%
Ezt már illet volna legeléjén tisztáznod vele!Vagy megszoksz v megszöks!Nem kérheted rá,neki igy kényelmesebb!Próbáltál már állva sz..i pisálni?
2016. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!