Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarják az idősek hogy...

Miért akarják az idősek hogy a mai fiatalok sorkatonák legyenek? Mikor ők sem "vígan" vonultak be anno.

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 09:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 anonim ***** válasza:
35%
#35: Páwák mindenütt vannak. Ez sajnos globális jelenség, de nem mindegy, hogy van-e bármiféle ellensúly. Nálunk nincs, és ez meg is látszik, sajnos.
2017. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként még annyit hozzáfűznék, ha már annyira akarják az újbóli sorkatonai szolgálatot, akkor az lenne a minimum, h rendes, modern eszköztárat biztosítanak hozzá és a lőszerrel sem spórolnak a gyakorlatokon. Másként, mint írták már sokan, a katonai szolgálat nem áll másból, csak bohóckodásból.
2017. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:
63%

'Veled ellentétben én kitöltöttem a szolgálati időm pávuskám és ember lett belőlem.'


És ezt tudod bizonyítani is?

2017. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:
64%

"Veled ellentétben én kitöltöttem a szolgálati időm pávuskám és ember lett belőlem. Belőled mikor lesz? Elárulom, soha."


Ha ettől ember valaki, amiket te írsz és amilyen stílusban írod, akkor én soha nem is akarok ember lenni :D

2017. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 anonim ***** válasza:
61%

"Veled ellentétben én kitöltöttem a szolgálati időm pávuskám és ember lett belőlem. Belőled mikor lesz? Elárulom, soha."


Ez aztán az emberiesség! A tisztelet! Ja nem. De legalább köszönjünk, bebizonyítottad te is, hogy a sorkatonai szolgálat semmire nem jó.

2017. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 Lazy Lover ***** válasza:
40%
tény hogy sajnos felnőtt 1 debil degeneráció ami ellen tenni kéne mert majd ezek fogják fent tartani az országot x év múlva akik egy szöget nem tudnak be verni a falba nagy bajba lesz az ország idővel
2017. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 anonim válasza:
39%

Ez a rák mentalitás iskolapéldája.

Amikor egy rák eléri a vödör peremét és már majdnem ki tud szabadulni, a többi rák elkezdi visszarántani őt és a kupac alá gyűrik a szökni akarót. A magyarok is valahogy így működnek. Nyomorultak vagyunk, szenvedünk és utálunk mindent, szóval ha látjuk, hogy valaki boldog és gondtalan azonmód elkezdjük átkozni és azt kívánjuk, hogy ő is legyen olyan nyomorult és boldogtalan, mint mi, mert az ő boldogsága emlékeztet minket a saját hibáinkra. A szóban forgó emberek, akiket tönkretett a sorkatonaság vagy csak egész egyszerűen nyomorultak valami más ok miatt, rá akarják kényszeríteni ugyanezt a fiatalokra, mert hányingerük van attól, hogy vannak náluk boldogabb emberek, de ez nem csak a sorkatonasággal van így, hanem az élet minden területén megmutatkozik. Gondoljuk csak bele a külföldön dolgozókra, akik egy jobb élet reményében hagyták el az országot, az itthon maradottak nagy része pedig gyűlöli őket ezért, mert irigyek és sajnálják a másiktól a jólétet, mert ha ők nem élhetnek jól, akkor senki ne élhessen már jól.


Rákország 9.5 millió rákja jobban teljesít!

2017. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 anonim ***** válasza:
40%
61-es, tehetnének arról, ne legyen annyira nyomorult helyzetük, de sokkal könnyebb fújni a másikra, mert ő többet hozott ki a helyzetből.
2017. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 anonim ***** válasza:
11%
Nem kell katona, majd a nato katonái megvédenek bennünket mindentől.
2017. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 anonim ***** válasza:
56%

46: Hát nekem nem úgy tűnik, hogy a boldogság kulcsa feminin metroszexuálisok kinevelése lenne, szóval ez a rák hasonlat ezer sebből vérzik, de azért szép próbálkozás volt :P


A valóság az, hogy ennyi nyugtatón élő, önsanyargató, saját sorsát sirató, gyenge lelkű fiatal még nem élt itt, mint most..

2017. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!