Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szakma való nekem, ha...

Milyen szakma való nekem, ha figyelemzavaros vagyok és lassú?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 06:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy semmi sem érdekel. Valamit csak szoktál csinálni? Vagy otthon ülsz egész nap a sötét szobában?
2017. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Én teljesen oké vagyok szakmailag. Most kezdhetsz kitalált szarságokat a fejemhez vagdosni, de nem lesz sok értelme, te is tudod. Amúgy ha ennyire pszichopata vagyok, ne nekem válaszolj, hanem 81%-osnak, aki érdeklődött, biztos segítene.
2017. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ez amúgy valami íratlan szabály, hogy a gyk-kérdések alatt meg kell jelennie legalább egy barom válaszolónak? Mert minden kérdés alatt ezt látom, hogy biztos van egy ember, aki a kérdezővel kötekszik.
2017. jan. 19. 08:20
 14/29 anonim ***** válasza:
55%

Igen, én okos vagyok. Igaz, a betegszabimat pazarlom egy ilyen fán ragadt majomra, mint te, aki egy szavacskán így kiakad, mint egy ovis kislány. Hallod, így nem is lesz belőled sok minden. A főnök annyit mond, hogy van egy kis plusz munka, erre küldesz neki is egy üzenetet, hogy kibelezed? :)

Na én befejeztem veled, tudod te is, hogy mi vagy, le is írtad, be is vallottad, tessék felvállalni az igazságot. Van megoldás, de egyelőre ez a veszekedés is jobban érdekel, mint a megoldás... ébredj fel. Én ráérek, de te nem, már elpazaroltad az ifjúságod legjobb részét.

2017. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Most nem bántásból, de kérdező, tényleg jobban érdekel a baromkodó válasz, mint a segítség? Ha válaszolnál, tudnék segíteni, sőt ha megyét mondasz, hol élsz, konkrétan tudnék írni. Ezzel foglalkozz inkább.
2017. jan. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
#21 Nagyra értékelem a segítő szándékot, de nem hagy nyugodni, hogy ehhez a gyökérhez hasonló, embernek csúfolt hulladékok számára is biztosítják az internetkapcsolatot.
2017. jan. 19. 08:33
 17/29 anonim ***** válasza:
53%
Én magamnak biztosítom az internetet, míg te valószínűleg az én adómból összedobott mn segélyből nyomod. Úgyhogy vigyázz, mit mondasz.
2017. jan. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy a prostituáltak adóznak, hm.
2017. jan. 19. 08:52
 19/29 anonim ***** válasza:
Bocs, kérdező, de a leírtak alapján te vagy fordítva a lovon. szívesen segítek, de mégiscsak te kezdtél egy szo miatt háborút. úgyhogy ne a többit gyökerezd, mert vannak nálad is bajok, túltolod nagyon. 78%ost is kérném h ne kezdje újra.
2017. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
69%
na tessék megint k.vázol... nem érzed hogy ez sok?
2017. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!