Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szakma való nekem, ha...

Milyen szakma való nekem, ha figyelemzavaros vagyok és lassú?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 06:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%
Az egész életed egy nagy nulla, de a pofád nagy. Hogy beszélhetsz így nálad sokkal okosabb emberekkel? Főleg, hogy segíteni akart...
2017. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
91%
igen ő kezdte de mennyivel szelidebben, mint te... amiket irtál neki, elég vadak. azért nem lehet összehasonlitani. neked sokkal nagyobb a pofad, es egyelore ugy tunik, a semmire... irsz megyét, hogy küldhessek linket, vagy már nem érdekel?
2017. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%
Úgy értette, hogy semmit nem értél el eddig az életben, mégis felsőbbrendűnek érzed magad. Szállj vissza a Földre, nyuszi.
2017. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
94%
Na, kibújik a szög a zsákból. Ilyen vagy, ennyire futja. Nem akarsz te dolgozni, ülni akarsz otthon a melegben, ennyi. Nincs ezzel baj, csak akkor ne rabold senki idejét. A jó válaszokra egy köszönömre nem futja, a keményebbeket gyakorlatilag zaklatod meg inzultálod. Figyelj, bocs, de ha mindenki hü...lye csak te nem, az mindig gyanús. Fordítva vagy a lovon nagyon. A 78%osnak tökéletesen igaza volt, a 60valahanyasnak is, én meg túl komolyan vettem, hog van kin segíteni. Sok szerencsét akkor, a neten megtalálsz minden infót.Szevasz.
2017. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Gyárban dolgozhatnál, szalag mellett, az inkább monoton munka, nem kell rettentő nagy figyelem. Betanulsz és menni fog.
2017. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
jelentse valaki ezt a foss kérdést
2017. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Miért kéne jelenteni? Egy teljesen normális kérdés. Arról nem én tehetek, hogy olyan egybitesek vagytok, hogy telespammelitek a kommentszekciót és nem tudtok válaszolni egy egyszerű kérdésre.
2017. jan. 19. 13:19
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Depresszióval kezeltessed magad, majd valami olyan munkát vállalj, ahol nem kell emberekkel foglalkozni.
2017. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
#28 Noha érzem a gúnyos élt, de attól még nem is olyan rossz ötlet.
2017. jan. 19. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!