Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki hogy kitettem...

Szerintetek ciki hogy kitettem a fekete profilképet?

Figyelt kérdés
Feketére cseréltem én is a képem,a busz balesetben elhunyt gyerekek miatt.De nem ismerem őket,ezért nem ciki -e?

2017. jan. 22. 12:59
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
74%

igaz, hogy többségünk nem ismerte az áldozatokat, és az is igaz, hogy nap mint nap halnak meg emberek az utakon, ugyanakkor egy ilyen tragédia mindig nagyon megrázó... sok ember halt meg, kikapcsolódásból tartottak haza, és egy pillanat alatt micsoda baj történt... különösen attól szomorú az egész, hogy gyerekek haltak meg. hány család számára micsoda felfoghatatlan tragédia... ilyenkor természetes, hogy az emberek többsége együtt érez, valamilyen módon megpróbálja kifejezni együttérzését... ez megnyilvánulhat egy gyertyagyújtásban, imádságban, vagy éppen a facebookon való megemlékezésben, egy posztban, vagy egy fekete profilképben...

nem ciki... azért szerintem az emberek többségét, még ismeretlenül is megrendíti egy ilyen tragédia...

bármelyikünk családtagjai ott ülhettek volna azon a buszon, testvérek, gyerekek... tényleg szomorú...

2017. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
97%
Ciki, mert ez az egész nem a részvétről szól, hanem a birkaszellemről.
2017. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
36%

"Ha a kérdező úgy érzi hogy ez az eset nagy hatással volt rá akkor mért ne rakhatná ki? "


Ha azt akarja, hogy az ismerősei hülyének nézzék emiatt végülis kiteheti. Bár, ah valamely ismerősöm ilyet tenne én biztos ráírnék, hogy melyik hozzátartózóját veszítette el...

2017. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
45%

"nem összeegyeztethető azokkal akik pl. 75 évesen elhunynak... Amin átmentek borzalom."

Naponta kb. 100 gyereket lefejeznek vagy megkínoznak minimum. Leró rólad, hogy fogalmad sincs a világ "igazi arcáról" (morbid reality lel) csak szövöd itt a hülyeségeid, hogy együttérzés meg minden.

Szerinted abban a több tízezer napi halálban nincs benne jó pár gyerek? :)

Vagy olyan gyerek aki nagyon rossz halált halt?

Hagyjuk már. Álszentség. Van aki együttérez s nagyon fáj neki, de az nem az ország végében élő földműves lesz aki az újságban olvasta az esetet :) akinek köze nincs hozzá.

2017. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
59%
Akkor menj be Orbánhoz is hogy ugyan ki a fenéje halt meg hogy gyásznapot kellett kihirdetni hétfőre... Annyi együttérzés van benned, mint egy rohadt krumpliban.
2017. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:

Miért, ha ciki, akkor visszacsinálod a képed?


Ez a kérdés ciki.

2017. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
31%

"Annyi együttérzés van benned, mint egy rohadt krumpliban."


Benned meg annyi, mint egy befőttesüvegben te gyökér! Orbán közszereplő politikus úgyhogy k_rvajó volt a példád, de egy ilyen hülyétől mást nem is várni.

2017. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, hogy engem megviselt... Szar ember vagyok tényleg...
2017. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
30%

"Akkor menj be Orbánhoz is hogy ugyan ki a fenéje halt meg hogy gyásznapot kellett kihirdetni hétfőre..."

Hát rohadtul nem azért, mert együttérezneXDD de milyen példát is várhatnék tőled. Aki egy politikussal érvel. Ok.

2017. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
31%

# 14:


Jó, azért azt ne feledjük, hogy nem etióp vagy szír gyerekek haltak meg, hanem magyarok. Nemzeti gyász az rendben van meg kell is, szomorú tragédia történt. Azt viszont sosem értettem, hogy civil állampolgároktól minek a magamutogatás és álszentség FB-on mikor meg arra nem képes, hogy köszönjön az utcán a másiknak vagy a csöves műanyagpoharába helyezzen kis aprót, mert inkább leköpné. Pedig az a csöves is magyar.

2017. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!