Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki hogy kitettem...

Szerintetek ciki hogy kitettem a fekete profilképet?

Figyelt kérdés
Feketére cseréltem én is a képem,a busz balesetben elhunyt gyerekek miatt.De nem ismerem őket,ezért nem ciki -e?

2017. jan. 22. 12:59
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

"Elég érzékeny vagyok, de akit az ilyen megráz, az mennyire lehet labilis?"


Pedig bizony az emberek többségét érzékenyen érintette.


Azért a legtöbb ismerősöm osztott meg egy mécsest,meg fekete zászlót,vagy hasonló dolgokat. Volt aki pár sort írt hogy sajnálja,és kívánta nyugodjanak békében.


És amúgy tényleg hogy valaki kiteszi vagy nem az már magánügy,attól még nem lesz birka valaki mert kimutatja online is mit érez.

2017. jan. 22. 17:20
 42/57 A kérdező kommentje:
Azt pedig kétlem hogy valaki csak divat miatt kitenné,és gyászt színlelne...
2017. jan. 22. 17:21
 43/57 anonim ***** válasza:
85%

De divat. Mert ha meghal valakid, nem feketézel. Nincs Je suis nagyi.


Ha valaki nem bírja, gyászoljon magában. Ne a facebookon, ahol lájkolgatni lehet, hogy hú de érzelmes.

2017. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:

#43 Hát azt nem te döntöd el,mindenki azt tesz ki a saját profiljára amit ő jónak lát...

De bizony,ha rokonom lenne halott is kitettem volna.

2017. jan. 22. 18:32
 45/57 anonim ***** válasza:
68%

En sajnalom oket, de en ilyen onzo allat vagyok es ragodom tovabb a sajat problemaimon. Ha zokogok, jobb lesz barkinek is? Nem..

Epp eleg a magam problemaja, nem vagyok hajlando masok problemait is magamra vallalni.

2017. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
86%

Bizony, nyilván a lelkedet széttépő tehetetlen kétségbeesésben csak a profilképed és állapotod izgatna.


Mindenki kitehet bármit. Joga van hozzá. Nekem is jogom van divatbirkának gondolni őket.

2017. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sajnálom a balesetet szenvedett gimnazistákat. Ugyanakkor azt nem értem, hogy ha vidéken egy istenhátamögötti kis zsákfaluban éhen hal vagy halálra fagy egy szerencsétlen, kiszolgáltatott, rendkívül hátrányos helyzetű gyerek, akkor miért nem rendelnek el nemzeti gyásznapot?
2017. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó, mert nem ugyanaz...itt egy fél osztálynyi gyerek halt meg, pillanatok alatt, váratlanul.


Aki szerint akit ez megráz, az labilis: sok eszed van...

2017. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki, de ennek elégé "lájk" vadász szaga van és ahogy már előttem is írták egyszerű divat. Biztos van aki azért teszi ki mert meghatja, de próbáljunk kicsit logikusan gondolkozni. FB tele van önértékelési gondokkal kűzdő tinikkel, akiknek egy ilyen eset kapóra jön, hogy szórják őket "lájkokkal". Nem beszélve a magukat "becsületes-tisztaszívű-igaz-MAGYAR"-nak tartó pszichés betegekről, akik a magyarságukon kívül semmit sem tudnak felmutatni és hogy bizonyítsák ők mekkora MAGYAROK, így ezekben a napokban minden FB posztjuk ezzel lesz kapcsolatos. Ha valóban annyi empata lenne ebben az országban,a hányan FB-on játszák, akkor tele lenne az ország segélyszervezetekkel. Naponta látnám, hogy kaját adnak a hajléktalanoknak, naponta fogadnának örökbe gyerekeket. Nekem ez az egész megjátszott és a birkaszellemet idézi. Sokkal logikusabb lenne akkor kitenni ezt a képet, amikor egy közeli rokonod hal meg. Azt még el is hiszem, hogy valóban durván megérint. Ez most inkább olyan mintha elvárás lenne a hirtelen túlérzékennyé vált társadalomtól, ami inkább egyszerű álszentség és birkaszellem. Senki se akarja nekem bemesélni, hogy úgy sajnál ismeretleneket, mintha a sajátjaival történt volna és azt se, hogy ez a sajnálatos baleset akkor is ennyire megérintette volna őket, ha a média nem nyomná a képünkbe egész nap.
2017. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim válasza:
Lájkold a gyászom szindróma, mindig van kit gyászolni, ez az új szelfi. A facebook lassan csak halálesetekről szól már: terror, baleset, ilyen híresség, olyan híresség, de persze mélyen megérint a haláluk. Én gyászolok jobban, az enyémen több a like :D
2017. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!