Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki hogy kitettem...

Szerintetek ciki hogy kitettem a fekete profilképet?

Figyelt kérdés
Feketére cseréltem én is a képem,a busz balesetben elhunyt gyerekek miatt.De nem ismerem őket,ezért nem ciki -e?

2017. jan. 22. 12:59
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
69%
15-ös,orbán egy politikus ,aki ebből is reklámot és kampányt ,népszerűséget kovácsol. Pont lexarja ki halt meg,de neki reprezentálnia kell,főleg azért mert a baleset külföldön történt ,így külföldi médiában is szerepel. No meg a pofakönyv -képfeketítő választói előtt is jó színben tüntetheti fel magát.
2017. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
44%
#20 Mondod te miután ilyen gyönyörűeket üzentél nekem privátban.
2017. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
71%

#20-as nekem se a gyásznappal van bajom. Ma reggel pl. az fogadott Facebookon, hogy valami jó kis primitív állat rámírt, hogy dögöljenek kínhalált a hozzatartozóim, - jó sok primitív csúnya szavakat mellékelt amúgy - mert nem értek egyet a többséggel :D ez ilyen gg. Letiltottam, nem írtam neki vissza semmit mert annyi csúnya szó volt benne, hogy nem nagyon gondoltam belőle semmi értelmes vitát ki :D

Pedig nem nagyon szóltam rosszat eddig se, csak annyit, hogy fű-fa bokor együtt akar érezni 0-24-ben egy eseményhez amihez semmi közük nincs.

Szomorú, én is annak találom de nem vagyok akkora álszent mint sokan. Nem mondtam, hogy nem sajnálnám én is őket, de azért sokan túlzásba viszik a dolgot, s átmegy az általad említett verzióba.

2017. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%

#8-as válaszoló vagyok.

Nem hiszem hogy érzéketlen lennék vagy bárki is az lenne aki ezt álszent dolognak tartja. Arra írtam hogy álszent aki feketére cseréli a profilképét de közben nem érez semmit és csak divatból csinálja, és szerintem a többiek is így értették.

Viszont vannak érzékenyebb emberek akiket jobban megérint az eset, mind mások vagyunk, ezen nem érdemes veszekedni, valakit jobban megvisel egy ilyen baleset.

Egyébként engem is elfogott a sírógörcs mikor hallottam az esetről, tényleg sok fiatal halt meg, előttük volt az élet, ez még akkor is meghatja az embert ha nem ismeri őket. Teljesen normális 1-2 napig rosszul érezni magunkat miatta így ismerettség nélkül is.

De nap mint nap halnak meg gyerekek igazságtalanul, balesetben vagy súlyos betegségekben, akiket szintén nem ismertünk, és szintén előttük volt még az élet.

Nagyon sajnáljuk őket de ha nem ismertük, akkor felesleges ennyire meggyászulnunk ezeket a halottakat, mert ha minden tragikus halált meggyászolnánk akkor minden nap gyásznap lenne...

Épp elég akkor szenvedni amikor közeli hozzátartozó veszítünk el.


De ez mindenkinek egyéni dolga, aki szeretné gyászolja meg őket és cserélje feketére a profilképét.

Csak ezzel az a baj hogy vagy nem érez semmit, és akkor csak álszentség, vagy nagyon megrendül és azért cseréli le akkor viszont túl sok terhetsz rak magára az illető. Nem sértésből de így is van mindenkinek elég baja, ha még az idegeneket is meggyászoljuk akkor minden napunk szomorúan telne.


Koncentráljatok a vidám dolgokra még az ilyen szörnyű eseteknél is.

Az elhunytak nyugodjanak békében, de nem hiszem hogy azt szeretnék hogy ennyire maga alatt legyen mindenki, épp elég lesz a hozzátartozóknak átvészelni ezeket a szomorú hónapokat/éveket ami ezután fog jönni:(

2017. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
70%

Elég érzékeny vagyok, de akit az ilyen megráz, az mennyire lehet labilis?


Nekem pár hónapja halt meg anyukám. NEKEM az az igazi tragédia. Feketére festettem volna a világot. Ezer ember nem ér annyit, mint ő. Persze mindenki ezt érzi a szeretteivel kapcsolatban, ez normális.


De anyukám halála után valóban összeestem. Nem azon gondolkoztam, hogy milyenre cseréljem a profilképem. Lehet sajnálni őket, de bőgni meg a földet csapkodni idegenek miatt kicsit fura.

2017. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim válasza:
61%
Nem az rázza meg az embereket, hogy meghalt 16 ismeretlen, hanem maga a tény, hogy bármelyikünk ott ülhetett volna. Eszünkbe jutnak a szeretteink, gyerekeink. Milyen lehet átélni, stb... Szó sincs arról, hogy magukba roskadva labilis állapotban zokogni kezd valaki olyan miatt akit nem is ismert, ez ennél több.
2017. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ja, így hogy semmi közöd hozzájuk, azt se tudod kik voltak akik meghaltak, ott se voltál ahol történt nem értem mi értelme van. És fekete profilkép nélkül is lehet gyászolni. Ha tényleg csak a gyász érdekelne, és nem az hogy mit gondolnak rólad az ismerőseid ki se írtad volna a kérdést.
2017. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
96%
Igazából nem az idegenek halála rázza meg az embert ,hanem arra a tényre való rávilágítás,hogy bármit is csinálsz, a sors kezébe vagy, ha meg van írva ,hogy meghalsz ,megnyomorodsz ,akkor jön egy baleset ,elüt egy kocsi a megállóban,lezuhan a repülőd amivel nyaralni mész, felgyullad a házad ,leszúrnak az utcán ,vagy csak kapsz egy agyvérzést és kész.Ilyenkor ráeszmél az ember mennyire nem igaz az egoista 'én irányítom az életem' tévképzet. Szóval valójában saját félelmeinket éljük át ilyenkor,nem a gyászt.
2017. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
95%

De ennek megint csak semmi értelme.


Anyukám felkelt, elkezdett fájni a feje, lefeküdt, elvesztette az eszméletét, és 6 nap múlva meghalt.


Most nem azért mondom, hogy engem sajnáljatok, de ilyenek naponta történnek. Miért csak a buszos, repülős dolgokba kell belegondolni, hogy az én szerettem is lehetett volna, amikor semmit nem kell tenni egy agyvérzéshez.


Nézz most valakire, akit szeretsz. Lehet, hogy most alakul ki benne egy rákos betegség. Lehet, hogy szívinfarktust kap. Lehet, hogy holnap nem ébred fel.


Nem kell buszra szállni, hogy tragédia történjen vagy hogy sajnálkozni kelljen.

2017. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
61%

" #20 Mondod te miután ilyen gyönyörűeket üzentél nekem privátban."


Biztosan ok nélkül.:)

2017. jan. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!