Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki hogy kitettem...

Szerintetek ciki hogy kitettem a fekete profilképet?

Figyelt kérdés
Feketére cseréltem én is a képem,a busz balesetben elhunyt gyerekek miatt.De nem ismerem őket,ezért nem ciki -e?

2017. jan. 22. 12:59
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

"Rohadtul nem látsz bele más lelkébe. Neked kellett volna megdögleni,nem ártatlan gyerekeknek! Csak ennyi örömöd legyen az életben hogy beszóltál nekem,kívánom!

Nemis ismersz,de ugatni,szidni azt tudsz...

Szánalmas életed lehet,hogy itt anonim oldalon oltogatod az embereket..."


Na, tőle aztán őszinte a gyász... :D

2017. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

" Képmutató a jó édes anyád aki a világra szart! De ő dögöljön meg,hogy ilyet szemetet a világra szart,aki csak abban leli örömét hogy itt idegeneknek beszóljon... Amúgy gondold amit akarsz,ha szerinted képmutató vagyok,hát legyek,biztosan jobban ismersz,mint én magam.

És neked kuss,te selejt! Könnyű net mögül ugatni,biztos nincs nőd sem,és itt szidsz másokat ismeretlenül..."


A gyász elvette az eszét, szinte beleőrült.

2017. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
4%

Nem ciki és nem lájkvadászat, a FB ma már az életünk szerves része, sokan, akkor is feketére csrélik a profilképüket, ha a családjukban, ismerőseik körében történik haláleset, tragédia. Nincs semmi baj veled Kérdező, a jóérzésű embereket igenis megérintette ez a szörnyű tragédia, nem véletlen, hogy kivételesen még a politikai pártok is mérsékletet tanúsítottak és nem estek egymás torkának, mint máskor. Gyerekek tömeges és szörnyű halála minden jóérzésű embert megdöbbent. Ki, hogy tudja kifejezni a megrendülését...


A GyK-n azonban csak az ez előző válaszok többségéhez hasonló undorító válaszokat fogsz kapni, érzelmileg és agyilag beteg lelkű emberektől, sajna itt ilyen ma már a törzsközönség :(

2017. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszönöm a válaszod! Igazad van.
2017. jan. 25. 01:15
 55/57 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha te írtad a privátot a fenti válaszolónak, rossz hírem van: a gyászod csak megjátszott.
2017. jan. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
23%
Ez egyáltalán nem ciki. Én nem fekete profilképet, hanem borítóképnek gyertyát állítottam be, meg sem fordult a fejembe az, hogy ciki lenne.
2017. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

#55 Miért aki gyászol az ne ossza ki akik kötekednek vele?

Nyilván te a fejembe látsz, ugye?


De igen valóban nem kellett volna velük foglalkoznom,trollokkal nem érdemes vitatkozni...

2017. jan. 26. 07:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!