Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzitek azt, mennyire...

Nem érzitek azt, mennyire elpocsékolt idő az életben az, amit alvásra kell az embernek fordítania?

Figyelt kérdés
Utálok aludni. A nap minden egyes percében olyan jó valamit csinálni, de sosem juthat mindenre idő, mert kell az a 7-8 órás alvás. Az életünk 1/3-át átalusszuk, olyan szomorú.
2017. febr. 1. 18:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na majd ha gyereked lesz teljesen másként fogsz az alvasra tekinteni, pláne ha nő vagy!
2017. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy az alvás haszontalan, és hogy nem szeretek aludni. Én csak azt mondom, hogy az a 7-8 óra idő, ameddig abszolút az ég adta világon semmit nem csinálsz aktívan, eléggé "kárbavész".
2017. febr. 1. 21:32
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor aludj kevesebbet.
2017. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb dolog az életben az alvás.
2017. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
erdekes, en pont aludni szeretek de azt nagyon s ebren lenni utálok, alig varom hogy veget erjen a nap es aludhassak, olyan jo.
2017. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
le is fekszem most azonnal😊
2017. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Azért besz*rás, hogy valamely agyhalott nyomorék(ok) lepontozták a válaszom, holott (b>-zmeg) szubjektív véleményt kérdeztek, amit ráadásul meg is érveltem. -> 32%.

Az ilyen retardált sz*rokat szoktam szeretni (y)

2017. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mellesleg roha.dtul nem aludtam ki magam tegnap, valószínűleg ezért csesz fel itt is ez a nyomorékság. ;)
2017. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azért ne feledd, hogy közel sem biztos, hogy ugyanannyi évet él az aki átlag mondjuk napi 4 órát, vagy 7-et alszik.

Aki keveset alszik, fáradt lesz, rosszkedvű, stresszesebb életet él, mégha nem is érzi úgy, szóval szerintem rövidíti életét, összességében több lehet az "élete", de nem mindegy hogyan is volt az...

2017. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!