Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most éli az elpocsékolt...

Most éli az elpocsékolt fiatalságát?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom akinek 17 éves korában volt az első komolyabb barátnője.Három évet voltak együtt.Az első évben jól megvoltak majd a következő kettőben ilyen se veled se nélküled dolog volt.A vége fele már havonta derült ki,hogy a csaj ezzel-azzal megcsalja,de mindig megbocsájtott neki(Lehet nagyon szerette mert az első komoly kapcsolata volt,vagy nem tudom).Valahogy egy komolyabb veszekedés után véglegesen tudtak szakítani(Úgy összevesztek,hogy a csaj apja kereste meg és kezdte pártolni szegény kis lányát,majd mikor megmondta a barátom,hogy a szegény lány sarokra való még szinte össze is verekedtek,na itt vége volt).Két évig nem volt egy futó kapcsolata sem,már azt hittem a csalódás miatt bemelegedett.Most 23 éves és sorra szedi fel a 18-19 éves csajokat.Beülteti őket az autójába,kocsikáznak kicsit,két-három vacsora vagy kávémeghívás és már az ágyában vannak.Két hetente váltogatja Őket,szerintem abszolut nem érdekli már,csak finoman szólva meg akarja húzni Őket.Kicsit azért nem aljas dolog ez?23 évesen könnyű felcsípni egy naiv 18 éves csajt,mert a korabeli srácok nem vihetik kocsikázni és nem engedhetik meg maguknak,hogy vacsorázni vigyék meg hasonlók.Most éli újra az elvesztegetett fiatalságát?Mennyire korrekt dolog ez?Idővel le fog komolyodni?
2016. szept. 29. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem túl korrekt, de megértem a viselkedését. Egyébként a lányokat se kell sajnálni. Amelyiknek van esze az át lát rajta. Mondjuk én 24 vagyok és tavaly sikerült engem is csőbe húzni, de azóta én is okosabb lettem😊
2016. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Milyen elvesztett fiatalságát?Még mindig fiatal, ez a kor a legjobb.Vannak férfiak, akik meg 30+ évesen csinálják ugyanezt.Inkább most csajozzon, mint majd az asszony meg a két gyerek mellett.
2016. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

Miért baj, ha valaki fiatalon megéli a fiatalságát?? Miért baj, hogy ő habzsolja az élvezeteket más fiatal élvezethabzsolókkal?


Nem értem a kérdésedet. Nimcs okod aggodalomra, maximum csak irigykedésre. Remélem nem vagy irigy...

2016. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem mondhatnám magam irigynek.Van barátnőm akivel tökéletesen megvagyunk,tudom,hogy mindig ott áll mellettem és számíthatok rá.Nem tudnám elképzelni,hogy két hetente mással legyek.Hiába van folyamatosan valakije,de úgyis egyedül van valójában.
2016. szept. 29. 11:28
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szóval meleg vag, és bejött neked, most meg csalódott vag, hogy kiderült, hogy ő mégiscsak hetero.
2016. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Inkább így: most pocsékolja az ifjúságát. :((


Volt egy csalódása, erre sok kis naiv libán áll bosszút. Ez viszont kiégéshez vezet. Jobb lenne beszélni vele, bár nem sok reményt látok arra, vevő lesz a témához. Majd egyszer szerelmes lesz és megnyugszik, vagy őt vágja át egy ribi és felébred.

2016. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 intrepid ***** válasza:
46%
Nem történik semmi rossz azokkal a "kislányokkal", mozi, vacsora, autókázás, és lehet, hogy a lepedőakrobatika sem rossz nekik vele. Ha valami gáz lenne, akkor annak már híre menne, és nem találna magának mindig új partnert.
2016. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen lenyűgöz a logikád.Azonnal átláttál rajtam és kiszűrted a lényeget.Rengetegre viheted még az életben,ha kihasználod a képességeid.Tanulj meg írni és lehet még valamelyik titkosszolgálathoz is felvennének.
2016. szept. 29. 11:37
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Mégis mi aljas abban, amit csinál? A 18 éves lányok már felnőttnek számítanak. Ha olyan naivak, hogy csak olyan pasival állnak le, akinek van kocsija meg hasonlók, akkor nem igazán tudom őket sajnálni.

A másik része: Hány éves lányokat szedjen fel? Mert a 23 éves lányok többsége idősebb pasikat keres. Ő pont jól lőtte be a korosztálybeli különbségeket, átlagban 4 év szokott lenni.

Amit csinál, az teljesen korrekt dolog. A zsák és a foltja. Esélyes, hogy nem fog "megkomolyodni" a te szemszöged szerint. Ettől ő még komoly, csak nem akar komoly kapcsolatot, mert nem lát többet a lányokban, mint amik. Írtad: Pár randi és mennek az ágyba. Ennyit tudnak nyújtani. Talán majd 30-40 éves korára betoppan valaki, de őszintén szólva én sem ismerek 24 évesen egy lányt sem a környezetemben, aki alkalmas lenne tényleg komoly kapcsolatra.

2016. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!