Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha végérvényesen el van...

Ha végérvényesen el van rontva az életem, van értelme megpróbálni helyrehozni vagy inkább készüljek a halára? 28F

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva 28 leszek és ilyen öreg fejjel talán már kijelenthetem, hogy elrontottam az életem. Éveikig nem találtam a helyem (most sem igazán), hiába dolgoztam, hiába tanultam és tanulok, elégedett nem lettem magammal. A céljaim sem sikerültek - még egy lakásom sincs pl..

Ugyanakkor látok másokat, hogy 25 éves korukra milliomosok, lakásuk, autójuk van, elégedettek magukkal, pedig inkább csak szerencsésebbek, mint én. Az élet verseny mi értelme féllábúként az egészségesekkel futni? Félreértés ne essék, nem sajnálom senkitől - ami zavar, hogy kb. ugyanannyi vagy esetleg több munka ellenére nekem nincs.

Mi ez, ha nem kudarc?

Épp ezért kérdezem: van egy minimális értelme vesztesen folytatni vagy inkább készüljek egy néhány éven belüli öngyilkosságra?



2017. febr. 26. 10:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
akkor mér rosszabb sem lehet igaz? és ha nem lehet rosszabb akkor csak jobb lehet , nem? :D
2017. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Tudod, ha feltetted a kérdésed, akkor azért abban van valami pozitívum, akármennyire is negatívnak akarod beállítani!

Nem ismerlek. De tudom, hogy kimászol ebből a helyzetből, mert gondolkozol rajta. Az is valami!

Sok sikert!

Az életedet persze ahogy gondolod, meghatározzák az adott körülményeid, de ha nem is könnyen, lehet azokat "befolyásolni".

Soha ne add fel!!

Kár lenne Érted!

A szeretteid meg lehet, ki se bírnák nélküled, utánad halnának, ugye, ezt nem akarod?!

2017. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj,lesz újra Edda és lesznek ujra koncertek!!!Én is arra várok, Fel a fejjel kis haver!!!
2017. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
52%
Itt az a baj hogy másokhoz méred magad.Mi lenne a világgal ha mindenki akinek kevesebb van megakarna halni..na ne csináld!Más feladatod van más életed ami nem feltétlenül roszabb mint azé akinek már most mindene megvan.Most ezt gondolod de a szetencse forgandó.Eszembe nem jutna másokhoz mérni magam.De itt valóban az a gond hogy másokra fókuszálsz arra megy el az energiád és nem magadra fordítod.
2020. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!