Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan élhetnék amerikaiasabb...

Hogyan élhetnék amerikaiasabb életet?

Figyelt kérdés
Látjuk a filmekben, hogy Amerikában mindenki boldog. Egészségesen táplálkoznak, élnek, buliznak, sétálgatnak. Néha kicsit tanulnak, beülnek egy kávéra, terveket szövögetnek, társaságosan élnek. Én otthon nem teljesen így élek, de szeretném felpezsdíteni az életemet. Jövőre gimibe megyek. De nem tudom, hogy hogy legyen hasonló az otthonom, életem, családom... Légy szíves segítsetek...:::)))!!!

#Amerika #szabadság #élet #boldogság #lazaság #szerénység #semmi kötöttség #egyszerűség.
2017. márc. 1. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Ezek a filmek nem a valóságot mutatják. Te se néznéd, ha szomorú, lehangoló dolgokat látnál benne.

Nekem speciel klassz életem van. Tanulok, szoktam kávézni/moziba menni a barátnőimmel, rengeteg rövid és hosszú távú tervem van, szinte mindig társaságban vagyok.

Ehhez nem kell majmolni az amerikai sorozatokat, mert azok többsége NEM igazi.

Szakadj el tőlük.

16/L

2017. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Az USA-ban a lakosság közel 1/3-a túlsúlyos. Nyilván az egészséges életmód miatt.


14 évesen tudhatnád már, hogy a film nem a valóság.

2017. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Ne vigjatekot nezz hanem dramat. Egybol boldogabb leszel a sajat eletedtol is.
2017. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fatal_3rror_ ***** válasza:
60%

Amerikai filmekben mindenki boldog? Azért ez így nem igaz.


Nézz csak meg régebbi menő sorozatokat. Rém Rendes család...tv előtt döglő cipőárus. Folyton csóróságról beszélnek.

Jóbarátok, Így jártam anyátokkal, stb...mind együtt lakó fiatalok, mert saját lakásra nem telik.


Vagy mik az általános témák:

Lakáshitel.

Folyamatos költözés.

Betegbiztosítás amire még több hitel kell.

Fizetős egyetem amire csak ösztöndíjjal lehet bejutni.

Lepukkant vidék, csóró gettók.

Nyugdíj...összes rendőrös, tűzoltós sorozatnak feljön ez mint téma.


Még az amerikai filmek többségében sem titkolják, hogy ott sem fenékig tejfel az élet. Csak nem a doktor szösziből kell kiindulni.

2017. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
22%
En ertem a kerdesedet, es pontosan at is erzem a helyzetedet, pont emiatt fogok kikoltozni Amerikaba meg ebben az evben. Bar en idosebb vagyok, de Te szerencses vagy, hogy mar most rajottel erre, mennyivel jobbak.Ha tenyleg ennyire tetszik a kulturajuk, akkor mindenkeppen probalj meg amerikai baratokat talalni, sokat beszelgetni veluk. Ha mesz gimibe, biztos ott is lesznek ilyen cserediak programok, vagy "Amerikai sarok", mint az egyetemeken. En teljes mertekben megertelek. A tobbiek, akik itt lehuznak, azon maradek amerikaban elo elberekrol beszlnek, akikre nem akarunk hasonlitani. De a kerdes a tanult, intelligens, jo izlessel, jo csaladdal es nevelessel megaldott emberekre vobatkozott. Es igen (akiket en ismerek) nagyon egeszsegesen esznek, a desszert egy unnepi vacsora utan nem suti, hanem salata, es eskuszom sokkal jobb, csak egeszseges normalis eteleket esznek, es az oltozkodestol!!!! Odaig vagyok. Sportos, nem k**vas, de megis ezerszer egyedibb , vaganyabb ruhakat hordanak, es ez nem a penz miatt van, hanem valahogy ezt igy szivtak magukba. Altalaban azok az emberek szidjak oket, akik maguk itthon is csak egy csekely mertekben tudtak megvalositani onmagukat, vagy annyira sem...tenyleg sokat tanulnak, es ezerszer intelligensebbek es tanultabbak is mint nalunk. Most nem a gettosokra gondolok, hanem pl osszehasonlitva egy itt jomodo, normalis csalad gyerekevel, aki szinten kijarta az osszes jo iskolat, megsem veheti fel veluk a versenyt, mert jobb az oktatasi rendszeruk, stb.
2017. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó...:)
2017. márc. 6. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!