Kezdőoldal » Utazás » Európa » Először utazok holnap repülőve...

Először utazok holnap repülővel, egyedül, angolul nagyon keveset tudok és még át is kell szállnom. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Münchenben szállok át (hazafelé Bécsben),Genfbe megyek.Nagyon félek hogy valamit elrontok,lekésem a gépem vagy tudom is én.Tanácsok?
2017. febr. 14. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha erzel magadban eleg agyi kepesseget ahhoz, hogy felismerd a Münich, Munich, München, Genf szavakat valamint a szamokat 1-10-ig, illetve az angol ABC betuit, meg a nyilakat, amik az utat mutatjak, akkor nem kell aggodnod. Pontosan ennyi kepesseg kell ahhoz hogy atszallj.
2017. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én sem tudok sokat és még sosem volt gondom emiatt. Sokan utaznak nulla nyelvtudással. Piktogrammok vannak, a járatszámot, kaput, úticélt figyeled, és lesed hogy mit csinálnak a többiek.
2017. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Magyarok mindenütt vannak, így ha eltévednél is közel a segítség.
2017. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ne izguld tul, siman menni fog, ahogy az elozo ketto irja,figyelj oda , minden ki van tablazva. :)
2017. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
München egy jó reptér, szerintem nem lesz gond. Arra figyelj, hogy Genf angolul Geneva. Ellenőrizd a járatszámot is, Münchenből több gép is indul Genfbe.
2017. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek kicsit megnyugodtam :)
2017. febr. 14. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg vehetsz egy magyar-angol nyelvű úti könyvet, szótárt, sokat tud segíteni, ha utazgatsz, és néhány nyögvenyelős mondatot is össze tudsz rakni.
2017. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!