Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy a barátom szerint az autó javításába nekem is be kéne szállnom?

Figyelt kérdés
Alapból úgy vette a kocsit, hogy ez az egy hibája volt. Most akarja megcsináltatni és úgy gondolja mivel engem is visz a kocsival én is szálljak bele egy kis pénzzel a javításába.
2016. aug. 10. 22:00
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

sőt, majdnem 2 hete nem dolgozik, mert nincs kedve, és nem akar a félretett pénzéből ennyit elkölteni!!!

És ezért hozta elő, hogy én is adjak bele pénzt.

2016. aug. 10. 22:01
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Tróger... szabadulj tőle, amíg még tudsz!
2016. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Kevés az infó: mennyi ideje vagytok együtt? Együtt éltek? Más közös költségeitek is vannak? Mekkora az összeg? Mi a probléma? Sok dologtól függ, hogy hogyan ítélhető meg a dolog.
2016. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

másfél éve vagyunk együtt, nem élünk együtt, 25 évesek vagyunk mindketten.

nincsenek közös kiadásaink, és neki sincs más nagyobb kiadása jelenleg.

kb 100-150ezer ft.

2016. aug. 10. 22:08
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha az autó nem közös, akkor adja el és több pénze lesz. Lehet tömegközlekedéssel is járni, vagy menjen olyan munkakörbe dolgozni, ahol adnak céges autót.
2016. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 WheneverYouWant ***** válasza:
92%
mond neki hogy menjen a pi**ába... Bolonduljak meg ilyen hülyét egy másodperc alatt képes lennék otthagyni és az életben nem néznék többé vissza... Együtt éltek? közös kasszán vagytok? nem értem, már azt sem hogy hogy fordulhat az elő hogy itt megkérdezed ahelyett hogy simán elküldenéd a francba...
2016. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 WheneverYouWant ***** válasza:
55%
ráadásul 25 évesen drága szívem... megérett az emberiség a pusztulásra...
2016. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 fru_ ***** válasza:
100%
és kit visz még, Azok mind körbekalapozza?
2016. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7%
Kérdés a nőkhöz: mit szólnátok ahhoz, ha a párotok azt mondaná nektek, ő nem száll be a védekezésbe, hiszen nem ő lesz terhes, miközben azért nektek is jólesik a rendszeres szex? Vagy azt mondaná, hogy mivel enyém a kocsi, ezért ha kikapcsolódni akarunk menni, akkor én megyek a kocsival, te meg azzal, amivel akarsz? És ugye nektek sem esik jól, ha ti kaját főztök neki (hiába nem laktok együtt, és nem vagytok közös kasszán), és ő társul pl. az alapanyagok megvételében?
2016. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Kedves 9-es eleve hibásan vette az autót és vsz akkor is megvette volna, ha nincs barátnője, vagy ha a barátnője nem ért ezzel a vétellel egyet. Azon kívül egy közös gyerek teljesen más, az már bizony mindkét fél egyforma felelőssége, a védekezés ezért közös ügy. Ilyen alapon bármit laptopot, mosógépet vesz magának a srác, abba is szálljon be, ha elromlik? Nem, majd ha közös a kassza. Addig meg a kajálást is meg lehet úgy oldani, hogy egyszer nálam eszünk abból, amit én veszek, máskor a másiknál, azt, amit ő vesz. Normális kapcsolatban eleve nincs méricskélés, el se jutnak idáig a dolgok...
2016. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!