Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a parjan...

Van itt olyan akinek a parjan kivul senkije sincs?

Figyelt kérdés

Milyen erzes?

Nem feltek hogy ha otthagy veletlenul milesz?


2017. ápr. 10. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
De. Arra vannak a barátok. Amikor egyedül voltam, szenteste is eljöttek, hogy ne egyedül Karácsonyozzak.
2017. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Volt barátnőm ilyen volt. Családja külföldön élt, barátai nem voltak, munkatársaival pedig nem volt olyan szoros viszonyban.


Szakítottam vele, rá egy-két hétre már mással tette fel az ölelkezős képeket Facebookra. Nem kell ám ezeket mindig félteni. :)


Nekem sincs túl sok mindenkim, kb. 3 barátom, meg még 2-3 közelebbi ismerős. Engem kicsit megviselt, annak ellenére, hogy én voltam a szakító fél, de azóta már nekem is volt egy kis "ölelkezés" más lányokkal. :D

2017. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező úgy érti, hogy tényleg senki, sem barátok sem család.
2017. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Párom sincs.

Munkatársakkal beszélek, és hazafelé a kocsiban hallgatom a rádiót. Az se nagy szám, de legalább az enyém.

2017. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Párom sincs, nemhogy még barátaim... 26F
2017. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sincs párom se. Nem is volt, nem is lesz. 27F.
2017. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem jó. De ezzel nem leplek meg.

És észrevettem hogy a kapcsolatnak se tesz jót ha minde érzés egy egész héten át gyűlik az emberben )pl munkahelyi stressz,suli kudarcok,unalom,stb.) és ezt mind akaratlanul is,de a párjára ömleszti hétvégén.

Kellenének emberek akikkel hét közben is tudok beszélni, kiereszteni azt ami feszít, vagy megélni ami éppen 9r9et okozhat.


És igen, félek mi lesz ha valami miatt szétválnánk.

2017. ápr. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki nyühög, hogy a párján kívül senkije sincs, az egy barom. Nemhogy örülne, hogy legalább egy ember szereti és megbecsüli. Miért ilyen telhetetenek az emberek? Van, aki teljesen egyedül van ám...
2017. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nagy dolog, hogy van egy párom aki szeret és akire mindig számíthatok, mert előtte évekig egyedül voltam, és az nehéz volt. De ezzel együtt továbbra is hiányzik, hogy legyenek barátaim. Vannak olyan dolgok, amit én szívesen csinálnék de a páromat nem érdekli, és néha jó lenne társaságban lenni és szórakozni úgy, mint bárki más.

Lehet, hogy nem mindenki tudja ezt megérteni, de szerintem sokan vagyunk ezzel így.

2017. ápr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Párom sincs... eleinte xar volt, mára meg teljesen érdektelenek lettek az emberek számomra.
2017. ápr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!