Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van úgy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy párkapcsolatban hogy a párján kívül kb. nincs senkije?

Figyelt kérdés

A barátommal egymáson kívül kb. senkink sincs, max a család, de egymásnak a legjobb barátai és lelki társai is vagyunk, van egy két közös barátunk, de velük kb. alig találkozunk, legtöbbször kettesben vagyunk. Más is van ezzel hasonlóképpen, vagy csak mi vagyunk annyira gázak hogy nem bírunk normális baráti társaságot összeszedni?

Igazából jól megvagyunk így csak attól félek, mi lesz ha évek múlva egymása ununk. :S

20/L


2015. júl. 28. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Rossz lehet nektek. A barátok kellenek, nem szabad izolálódni. Ismerkedjetek.
2015. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne unjatok egymásra! :)
2015. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem tartom szerencsésnek. Az egy dolog, hogy egymás legjobb barátai vagytok, de azért jó, ha mindkét félnek van saját élete is. Hobbi, barátok, stb.
2015. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mind a ketten elég visszahúzódóak vagyunk, és nagyon vágyunk barátokra, viszont olyan áron nem kell ha az a kapcsolatunk rovására megy. Mind a ketten kerültünk már rossz társaságba a túlzott barátkozni akarás miatt, ezért nem tudjuk hol tudnánk normális emberekkel ismerkedni. : /
2015. júl. 28. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudjad, hol a hatar a baratsagban es ezt ne felj kozolni a barataiddal. Nem normalis dolog, hogy nincsenek barataitok egymastol fuggetlenul. N
2015. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Nekem soha nem volt sok barátom, maximum egy-kettő. Most is egy jó barátnőm van, akivel ritkán tudok találkozni, mert messzi lakunk. A férjemnek kiterjedt haveri köre volt, de jó barátja neki is csak egy. Az évek alatt a haveri kör kicsit eltávolodott, mindenkinek saját családja lett, ki ide, ki oda költözött, úgyhogy neki is inkább csak ez az egy barát maradt meg.

De mi is egymás legjobb barátai, lelki társai vagyunk és nemhogy megunnánk egymást, hanem azt veszem észre, hogy egyre jobban inkább csak egymás társaságát élvezzük. De mi már lehet, öregszünk. :)

2015. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi is így vagyunk
2015. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is így voltam. :( A párom tett róla,hogy senkim ne maradjon rajta kívül. Most próbálok továbblépni és egyedül újra kezdeni mindent. Csak sajna ez évekbe telt mire rájöttem,hogy ez nem normális.
2015. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 opened paradise ***** válasza:

Így voltam,aztán annak is vége lett.

Bár nekem elég lenne egy ember örökre,de ha annak vége van,akkor kezdődik a próbléma.

2015. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!