Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez milyen testalkat?

Ez milyen testalkat?

Figyelt kérdés

Vonzó? A férfiak, akiknek ilyen testük van, elégedettek magukkal?

[link]


2017. máj. 11. 11:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%
19.: de, régebben küldtél nekem fotót magadról, sötét haj, arckép. De a husos arcodon látszik, hogy bőven nem ilyen alkat vagy
2017. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
34%

#11:

ha tényleg láttál rólam képet, az kb 2 éves, akkor híztam meg a rákosoknak való étvágynövelővel, utána visszaestem, azóta tömegre visszajöttem 70-re de most már combizomra jött fel meg egy kicsi a hasamra is...

régen voltam ilyesmi alkat, mint írtam, pont azért kezdtem el hízni, mert nem tetszett és most se tetszene, ha ilyesmi lennék, sajnos a genetikám miatt nem nagyon tudok ettől elütni, tehát soha nem leszek nagydarab, vagy nagyon zsíros, mert ahhoz tömnöm kellene magamat, hogy szinten tudjam tartani és nem akarok megint gyógyszerekkel hízni, most edzéssel akarom felszedni a plusz kilókat, de étvágyam nincs hozzá...

2017. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális (kb),semmi szélsőség :)
2017. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Manócska1 ***** válasza:
tökéletes
2017. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
79%

#9

és még idegesítő is, hogy mindenhol őt látom a topikban..

2017. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a fények miatt tűnik izmosnak ez a srác, egyébként nagyon vékony, a filmjeiben a karja, teste, lábai, kb hasonló vastagságú, mint a lányoknak...


Nem azt mondom, hogy taszító, de szerintem ez a srác egy picit vékony, csak ezen a képen előnyösen van beállítva.

2017. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ez a csontváz kategória.
2017. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Minden 2. lány azt írta itt hogy tökéletes meg hogy nagyon jó...hát rajta igazából se zsír se izom, ez a tökéletes testalkat tényleg?
2017. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
#18 Azért tökéletes, mert látszik, hogy foglalkozik vele, de nem az az izomagy kategória aki a konditeremben lakik és "no pain no gain" a mottója. :D Amúgy nem is sovány szerintem, pont jó.
2017. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

TÖKKKKKKÉLETES!


Végre valami emberi forma!!

2017. máj. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!