Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez milyen testalkat?

Ez milyen testalkat?

Figyelt kérdés

Vonzó? A férfiak, akiknek ilyen testük van, elégedettek magukkal?

[link]


2017. máj. 11. 11:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

19. De várjál már, ugye tudod hogy ő nem foglalkozik vele semmit? Se izom se zsír nincs rajta , mégis mit tesz érte? Így néz ki pár ismerősöm aki annyit mozog hogy besétál a munkahelyére.


[link]


Így néz ki ha valaki tesz valamit a testéért.

2017. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez átlagos testalkat. Meglep, hogy ennyien tökéletesnek írják. Majd írj ki valamikor egy kérdést úgy is ezzel a képpel, hogy levágod a srác fejét. :D
2017. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szerintem a feje pont nem jó :D Vagyis nem jóképű.
2017. máj. 12. 10:47
 24/24 anonim ***** válasza:

#21 Bár a tökéletes szót nem lehet ragozni, de Hugh Jackman tökéletesebb ennél a srácnál. :D Viszont ha egymás mellé raknák a 2 pasit, nem a testük alapján döntenék, inkább a magasság számít, mert én is magas vagyok.

Egyébként szerintem van rajta izom, valamennyit csak foglalkozhat magával (és ez nem kizárólag konditermet jelent, hanem bármi más sportot, vagy hobbit ami megmozgatja).

2017. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!