Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal felnőttek, ti nem...

Fiatal felnőttek, ti nem szorongtok folyamatosan a szülőktől való leválás kapcsán?

Figyelt kérdés

Egyszerűen aggaszt a jövőm és folyamatos szorongok miatta. Sok kortársam már levált a szüleiről és önálló életet él. Én még itthon lakok szüleimmel. Keresek kb 130-140 nettót. Ezt jelenleg teljesen magamra tudom fordítani/félre rakosgatom a nagyobb részét a szüleim támogatnak ebben, de semmi biztató jövőképet nem látok magam előtt. Albérleti díjat végképp nem akarok fizetni, akkor inkább lakok itt a kis szobámba. Mondjuk 10-15 év múlva össsze tudok kuporgatni egy kis lakásra, és akkor 30-35 évesen el tudok költözni a szüleimtől. De utána? Fizethetem a rezsit, szolgáltatásokat, étkezésem, már a fizetésem egy jó része oda van. Alig marad valami pénzem amiből esetleg szórakozásra, kikapcsolódásra költhetnék és akkor még esetleg rakosgassak félre más nagyobb értékű dologra amit szeretnék. (teszem azt 40 évesen meg tudjam venni életem első autóját) Annyira nyomorultnak érzem ezt az egész helyzetet, bele gondolva, nem is akarok így élni.

De bármennyire is keresem a kiutat, egyszerűen nem lukadok ki sehova, csak oda hogy pénzből lehet még több pénzt csinálni. Méghozzá annyiból, amennyim nekem valószínűleg soha nem lesz.


Más fiatal, hogy boldogul el az életben?


2017. máj. 18. 15:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Komolyan, ha olyan lennék, mint Te én már felhúztam volna magam....
2017. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem kell olyannak lenni. Így is nyugodtan megteheted.
2017. máj. 18. 19:21
 23/29 anonim ***** válasza:
56%

Nincs okom... nem vagyok olyan életképtelen, mint Te.

Elertem mindent, amiről Te meg csak álmodni se mersz.... minden fajta önsajnálat, es hiszti nélkül...

Nem erzed gáznak, amit csinálsz?

2017. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
...és itt próbálsz névtelenül olyan embereket lehúzni akinek ez (még) nem jött össze. Hát gratulálok, te igazán értékes tagja vagy a társadalomnak. *vállveregetés*
2017. máj. 18. 19:28
 25/29 anonim ***** válasza:

Neked nem is fog összejönni semmi.... pont ezért, mert itt rinyálsz.....

Mit varsz üljön le melléd sírni mindenki? Akkor jobb lesz Neked?

Megkerdezhetem, hogy ma mit tettél annak érdekében, hogy előre menjél az életben?

2017. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

19:26

jaja nekem is jól megy, van 3 sportautóm és 2 luxus autóm plusz egy nagy kastélyom hat fős személyzettel és komornyikkal ezen felül van még 4 nyaralóm 4 különböző országban és természetesen havi 6 millió a fizetésem plusz prémium.

Anonim itt bárki mondhatja hogy gazdag vagy hogy jól megy neki attól még senki nem fogja elhinni :D

Ne erőltesd ezt a felvágást, képzelem valójában mennyire vitted...

2017. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mivel vágtam fel? Én ilyeneket nem irtam. Kéretik nem elferdíteni az igazságot, és nem csavarni a mondandómon...
2017. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Az viszont elgondolkodtató hogy ha csak a felét is elérted mindannak amiről én szerinted álmodni se merek, akkor még is mitől van benned ennyi keserűség és frusztráció hogy a neten névtelenül bullying-olsz nálad elesettebb embereket.
2017. máj. 18. 21:30
 29/29 anonim ***** válasza:

Mert ráerek, es van időm... de ha már Te is oltogatsz, akkor en is had kerdezzek: "ferfi" letedre, niert sirankozol, es miert nem azon dolgozol, hogy ki gyere ebből? Meg mindig nem valaszoltad azt meg, hogy ma mit tettel annak erdekeben, hogy elindulj valamerre? Erdekes erre az egy kerdesre 1 rinya gep sem tud/mer/akar valaszolni....

De nem is kell mert mindenki tudja, higy SEMMIT, mert nektek ez a célotok... folyamatos rinya, es higy eltartsanak!

Egyszer legy ferfi es valaszolj a kerdesemre...

2017. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!