Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta vállalkozó lettem...

Mióta vállalkozó lettem rengetegen utálnak? Miért?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok 2 éve vagyok csináltam a vállalkozást, 24 éves vagyok. Elég jól megy a szekér mondhatom, nincs semmi adócsalás, nem ártok senkinek. Másrészt a automat is fikázák, egy 2008-as Audi A4-es sedanom van. Boltba mentem és mikor kijövök kérdezi az alkesz miből van pénzed ilyen autora. Biztos bünöző vagyok, ö felakasztaná az összes ilyen embert aki ilyen autóval jár. Hogy én semmire kellő vagyok, és nem dolgozok. Hogy lapátot még nem fogtam a kezembe, és majd ö add nekem munkát és ha azzal keresem meg az ilyen autó árát akkor leszek én valaki. Volt egy másik esett is, tescoba mentem vásárolni. Ballagásra kellet bevásárolnom, unokaöcsémnek vettem ajándékot. Mikor már megyek ki az autóhoz bepakolni. Kis piros suzukis ember oda szol, ettől az autótól ne érezd magad nagyobb embernek, ettől még te nem vagy senki. Persze válaszoltam is ki maga, és miért szol hozzám. Havonta 10 ilyen történik legalább. És néha már nagyom unom az egészet!!!!!

Embereknek mi baja van velem? nem vagyok beképzelt élem a saját életem, erre fel mindig megtalál valaki és szíd engem vagy a értékeim! Volt olyan is aki azt mondta majd a jó isten elver engem. Még is miért? Mire fel?

Mit csináljak ha ilyen támadás ér? Ezért tehetek feljelentést? Van hogy tanuljam meg szóba kezelni? Volt hogy telefonon kaptam fenyegetést.



2017. máj. 19. 10:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
40%

#10 a vicc az, hogy ez az irodalmi Nobel-díj várományos borzasztóan betegesen igényli, hogy irigyeljék. Azért te is ezen a bolygón élsz, tudod, hogy ilyen akadémiai értekezések nem zajlanak a boltból kijövők, drága kocsija felé tartók és alkeszek közt. Valószínű a kóros, beteg kamuzó ugyanaz, aki a "kőgazdag lány merre induljon világ-körüli útra" stb típusú szerencsétlenkedéseket írja.


Neked #10-es ajánlom figyelmedbe, hogy a szegény nem irigy a gazdagra, ez egy nagyon felszínes megállapítás - hanem kölcsönösen szegény és gazdag fél egymástól - és ebből fakadóan gyűlöli egymást. Sőt vannak, akik erre rá is játszanak, generálják.

Hazám....

"Retteg a szegénytől a gazdag

s a gazdagtól fél a szegény.

Fortélyos félelem igazgat

minket s nem csalóka remény."

[link]

2017. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%
11-es, te meg tanulj meg szöveget értelmezni (érettségin hogy mentél át, ha egy bejegyzést nem tudsz értően elolvasni?). Azt írtam, hogy EZEK az emberek, nem azt, hogy az összes szegény, így értelemszerűen azokra írtam, akik a kérdésben szerepelnek (és igen, van sok a szegény rétegből, aki irigykedik és aki tudna mit kezdeni az életével, ha egy kis áldozatot hozna, energiát belefeccölne, de az túl nagy macera... és még el is hiszi, hogy csak az lehet gazdag, aki csal). Ha kamu, hát ez legyen a kérdező legnagyobb öröme, nem túráztatom magam azon, ha esetleg az az 1 perc, amíg megírtam azt a bejegyzést, "kárba veszett".
2017. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
52%
10-nek írtam, ne pattogj már, te szerencsétlen. Milyen érettségiről írsz? Most ballagok az óvodából.
2017. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%
Rossz helyen laksz, Tescoba jársz. Ahogy gazdagodtál rögtön autót vettél, nem pedig jobb környékre költöztél és szokásokon változtattál.
2017. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Csináld azt, amit Gábor Gábor. :D
2017. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem; Van egy olyan tábor is,aki nem utál meg nem gyűlölködik,hanem csak simán röhög rajtad.Kitalálod hogy miért?:)
2017. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
64%

Milyen érdekes.... eddig senki nem szólt rám.

2017-es Audi A8-al járok (céges)... velem ilyen nem történt még. Akkor sem, amikor öltönybe, akkor sem mikor sima utcai ruhában jövök megyek. Bár már közel a 30 fele nem is erzek kéztetést arra, hogy villogjak, felvágjak....

2017. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Jó vicc, biztos havonta 10 ember elkezd téged szidni a 3milliós kocsid miatt.
2017. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
17-es, legalább W12-es?
2017. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Alföldön lakok, ezek azt hiszik hogy 10+ milliós autóról van szó. Megkaptam már gazdag köcsög vagyok, 180 cm és 68 kg vagyok. Valóban gondoltam már rá eljárok kondi terembe. Kösz a válaszokat. Felszedek fél év alatt pár kg izmot hátha add nekik egy kis tartást. Jumbot veszek pár dobozzal, na meg egy kis sport se árt.
2017. máj. 19. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!