Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakorin ti mennyire vagytok...

Gyakorin ti mennyire vagytok haragtartók?

Figyelt kérdés

Elmondom, hogy mi történt, aztán érdekelne a véleményetek a dologról.

Egyszer kiírt X egy kérdést, aminek az volt a lényege, hogy elküldhetné-e valakinek, az élettörténetet. Jelentkeztem, el is küldte. Erre valamiért nem válaszoltam, ami tényleg nem volt kedves dolog, elismerem, de nem hittem, hogy ekkora hatást érek el vele.

X ez óta szabályosan meggyűlöl, és már minimum az ötödik profiljáról ír rám, és üzeneti rövid tartalma, hogy micsoda szörnyeteg vagyok.


Veletek, bármelyik szemszögből, volt hasonló? Ti könnyen túl lendültök az ilyenen, hiszen nem is ismeritek az itteniek 99%-át.



2017. máj. 20. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
20%
Inkább az emberiség legnagyobb tudatlansága ez az oldal. A legtöbb bolond ide jár kérdezni. A virtuális valóság valoban bekebeleztek minket . Az emberiség pusztulása robotok miatt lesz .
2017. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem már többeknek írt, elég sok profilja volt már.
2017. máj. 20. 19:10
 23/63 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, majd le fog kopni úgyis :D hagyd, hadd dühöngje ki magát, biztos érte valami trauma, amit rajtad (is) akar levezetni vagy simán csak egy barom
2017. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
58%

Nem tartom magamat haragtartó embernek, kérdezek, válaszolok, lépek tovább, történjék bármi is.

Na de most komolyan, miért jelentkeztél, miért kérted azt az életrajzot vagy élettörténetet ? Ha akkor per pillanat úgy alakult, hogy nem tudtad lereagálni akkor legalább írhattál volna annyit az illetőnek, hogy bocsi, fogok válaszolni, de most beütött valami.

Valaki bízott benned, megbízott benned és várt valamit, mert valami célja biztosan volt azzal, hogy megosztott veled személyes dolgokat. Te meg visszaéltél a bizalmával, becsaptad ! Nem tetszett amit írt, úgy gondoltad nem vagytok egy súlycsoport vagy mi ? Egy anonim oldalon nem értem mit kell problémázni és miért nem lehet működőképes a kérdez, felelek dolog privátban. Megmondom neked őszintén, most ebben a történetben téged ítéllek el.

2017. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
30%
#24 Végre egy értelmes ember. Konkrétan az egész élettörténetemet lepötyögtem neki, erre felszívódott. Nagyon nem esett jól. Sajnos én is át estem a ló túloldalára, mert szidalmazni kezdtem, de engem határtalanul felbőszít az, hogy ha valaki megígér valamit, aztán nem tartja meg az ígért dolgot. De még ennél is jobban felidegelt a flegmázó stílus...
2017. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
5%
#23 Aki mondja...
2017. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
0%

Több alkalommal is megfenyegettek gyanús alakok, viszont nem adtam rá okot, emiatt sem értem az egészet.

Talán tudják rólam, hogy paranoiás idegbeteg vagyok, és ezt használták ki?

24/f

2017. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
50%
öö miért is nem tiltod le? Ha új profilt csinál, akkor azt is.
2017. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
23%
Ne érezd magad hibásnak, tulajdonképpen nem azt ígérted, hogy megmented az életét ha eljön a harmadik világháború. Ha ennyire túl reagálja valaki, ott az átlagnál nagyobb bajok vannak fejben. Aztán lehet lepontozni, meg védeni az itt pattogót, hogy - mert milyen bunkó dolog nem visszaírni... Mintha hátba szúrta volna vagy valami. Ha meg tényleg flegmán írt a kérdező, jól tette, gondolom oka volt rá :D
2017. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
5%
Nem, nem volt oka rá. Egy elkényeztetett tini, akit a szülei nem neveltek meg rendesen.
2017. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!