Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakorin ti mennyire vagytok...

Gyakorin ti mennyire vagytok haragtartók?

Figyelt kérdés

Elmondom, hogy mi történt, aztán érdekelne a véleményetek a dologról.

Egyszer kiírt X egy kérdést, aminek az volt a lényege, hogy elküldhetné-e valakinek, az élettörténetet. Jelentkeztem, el is küldte. Erre valamiért nem válaszoltam, ami tényleg nem volt kedves dolog, elismerem, de nem hittem, hogy ekkora hatást érek el vele.

X ez óta szabályosan meggyűlöl, és már minimum az ötödik profiljáról ír rám, és üzeneti rövid tartalma, hogy micsoda szörnyeteg vagyok.


Veletek, bármelyik szemszögből, volt hasonló? Ti könnyen túl lendültök az ilyenen, hiszen nem is ismeritek az itteniek 99%-át.



2017. máj. 20. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

Miután olyan bunkóságokat írt, nem kéne, hogy meglepje, hogy flegma voltam.

Valóban nem volt kedves, de amúgy sem tudtam volna segíteni neki.

Mert adtam neki tanácsot, de csak szidást kaptam.

Megjegyzem, mikor küldte, én éppen szóbeliztem. Az kicsit fontosabb volt.

2017. máj. 20. 21:24
 32/63 anonim ***** válasza:
31%
Akkor odaírod, hogy szóbelizel, bszod! Ne mentegesd magad, mert rohadt szánalmas. Kuncsorogsz itt azért, hogy valaki hátba veregessen, engem meg totál szarnak állítasz be. Nem szép dolog megígérni valamit úgy, hogy aztán nem tartod meg!
2017. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
34%
Amúgy meg nagy tanács az, ha kiszedsz egy sablonos marhaságot egy Oravecz Nóra-szarságból......
2017. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
5%
Ja, és te kezdtél öntelt stílusban válaszolni, még jó, hogy felment bennem a pumpa!
2017. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
70%
Igen, teljesen felnőtt dolog itt osztani a másikat ( akiről írásban úgy veszem le, hogy teljesen normális, és még most se anyáz téged...), ahelyett, hogy fognád magad, aztán túllépnél rajta. Vagy most már csak unatkozol? :D
2017. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
13%
És akkor most hová kéne szarnom, mert nem anyáz? Flegmázott velem privátban, az kb. ugyanolyan értékű a szememben, mint a nőági felmenőm emlegetése. Amúgy mi van, hakunamatata, azt hiszed, hogy így puncit kapsz tőle, hogy nyalod a sggét? :D
2017. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
67%
Ja, nem, azt várom, hogy megkapjam a Nobel díjat, de ha nem fogom megkapni, majd itt pattogok neked :/ :D. Na mindegy, a lényeg, hogy nem érdemes magyarázni neked, akkor sem fogod fel, ha lerajzolják.
2017. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
4%
De, felfogtam, hogy iszonyatosan debil vagy, hippigörl666-tal egyetemben.
2017. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
4%
Természetesen mindenki debil, aki úgy ítélkezik, hogy csak az egyik verziót ismeri.
2017. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
Nyugodtan idézz, ha ennyire meg szeretnél gyűlöltetni.
2017. máj. 20. 22:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!