Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakorin ti mennyire vagytok...

Gyakorin ti mennyire vagytok haragtartók?

Figyelt kérdés

Elmondom, hogy mi történt, aztán érdekelne a véleményetek a dologról.

Egyszer kiírt X egy kérdést, aminek az volt a lényege, hogy elküldhetné-e valakinek, az élettörténetet. Jelentkeztem, el is küldte. Erre valamiért nem válaszoltam, ami tényleg nem volt kedves dolog, elismerem, de nem hittem, hogy ekkora hatást érek el vele.

X ez óta szabályosan meggyűlöl, és már minimum az ötödik profiljáról ír rám, és üzeneti rövid tartalma, hogy micsoda szörnyeteg vagyok.


Veletek, bármelyik szemszögből, volt hasonló? Ti könnyen túl lendültök az ilyenen, hiszen nem is ismeritek az itteniek 99%-át.



2017. máj. 20. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, hogy túlreagáltam picit, de hippigörlnek meg nem kellett volna flegmáznia! A magam részéről elnézést kérek a szidalmazásért, de én is várom a bocsánatkérést!
2017. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
64%
Ez a beszéd. Mindketten kérjetek bocsánatot egymástól, úgy biztosabb.
2017. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
Te sem lehetsz sokkal okosabb mint ez az ember, ha törődsz vele. 47 hozzászólás lol... két idióta.
2017. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
11%

ha látnátok egy a gyökér mivel nyitja a levelezéseit :D

egy igazi bunkó ostoba marha :D

néha ha van időm húzom az agyát, mert engem is megtalált, de ahogy hallottam már mást is :D

2017. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
42%
Gyanítom, hogy nem küldött el neked mindent, hanem kiragadta azokat a szövegrészleteket, amivel engem be tudott feketíteni. Kisádám, te abszolút megérdemelted azt, amit kaptál tőlem, mivel egy beképzelt fsz vagy. Nem veszed észre, hogy a fél gyakori utálja a fejedet?
2017. máj. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
39%
És a kérdezőtől továbbra is várom a bocsánatkérést!
2017. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
39%
Hippigörl, nagyon szánalmas vagy. Szerintem kérj azért is bocsánatot, mert vaknak-világtalannak elküldöd a privát beszélgetéseket. Én senkinek sem továbbítottam, mert megtiszteltelek annyival, hogy nem járatlak le. Pedig lenne miért. Ha tovább folytatod ezt a kis kampányt ellenem, fel foglak jelenteni! Szerintem szállj le rólam, én már megtettem, hogy békén hagytalak, sőt, elnézést is kértem. Most rajtad a sor!
2017. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Mind a kettő hülye! De komolyan kérdező, miért nem tiltottad le? És Te meg minek zaklatod? Nem irt nem írt. Leírod neki, hogy bunko vagy valami el küldőd melegebb éghajlatra, aztán tiltod! Nem zaklatod!
2017. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg gyertek össze! Olyan szép pár lennétek... 2 gyerekes, figyelem éhes majom :D
2017. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről nem fogok írni neki többet, de ezt még utoljára jó lenne megbeszélni. De valamiért nem hajlandó bocsánatot kérni, pedig neki is lenne miért! Állítom, hogy most is fent van, hiszen egész nap a gyakorit nyomja, csak rá se bagózik erre az egészre. Én a magam részéről lezártam ezt, már csak arra várok, hogy elnézést kérjen! Ja, és hagyja abba a befeketítést, különben nagyon nem lesz jó vége!
2017. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!