Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakorin ti mennyire vagytok...

Gyakorin ti mennyire vagytok haragtartók?

Figyelt kérdés

Elmondom, hogy mi történt, aztán érdekelne a véleményetek a dologról.

Egyszer kiírt X egy kérdést, aminek az volt a lényege, hogy elküldhetné-e valakinek, az élettörténetet. Jelentkeztem, el is küldte. Erre valamiért nem válaszoltam, ami tényleg nem volt kedves dolog, elismerem, de nem hittem, hogy ekkora hatást érek el vele.

X ez óta szabályosan meggyűlöl, és már minimum az ötödik profiljáról ír rám, és üzeneti rövid tartalma, hogy micsoda szörnyeteg vagyok.


Veletek, bármelyik szemszögből, volt hasonló? Ti könnyen túl lendültök az ilyenen, hiszen nem is ismeritek az itteniek 99%-át.



2017. máj. 20. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Itt, mindenki előtt még egyszer és utoljára bejelentem: a szidalmazást befejeztem, a megtörtént inzultálásokért pedig elnézést kérek! Remélem, látja mindenki!
2017. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
Visszavonok minden rosszat, amit mondtam.
2017. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 Sunshinedoll ***** válasza:
49%

Én k-rvázó üzeneteket szoktam kapni lúzer pasiktól. :D Nem vagyok haragtartó, szó nélkül tiltok, aztán utána azt csinálnak, amit akarnak felőlem :D

Engem egyik világtalan se zaklasson egynél többször, hogy "az egész világ azért nyomorog, mert te egy büdös femináci vagy" meg hasonlók lmao f-szomnak van erre ideje.

2017. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!