Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok és...

Ti melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

Próbáljátok beleélni magatokat a helyzetekbe és úgy döntsetek!Ezek az adatokat vegyétek figyelembe,ne gondoljatok hozzá valamit.


a)Új életet kezdesz,új suliban és városban egy luxus lakásban kezded a gimit,te és a családod(anyud,nagyszüleid) kapnak egész életükre elég pénzt,úgy hogy jó megtudnak élni,kapsz egy kutyát amire régóta vágysz már,jó egyetemre járhatsz,nem kell küzdened a céljaidért amihez pénz szükséges stb...De!Van egy ember aki egész életedben jelen kell legyen akit gyűlölsz,ő is utál téged,mindenbe beleköt amit csinálsz,sehogy se tudsz megfelelni neki,bármit teszel mindig rossz lesz és neked el kell viselned ezt tömény 4 hónapig minden évben.Ráadásul a legjobb barátod,egyetlen támaszod, akivel át tudnád ezt vészelni 300 km messze lakna tőled.

Rajta kívül mindenki azt mondja,ezt válaszd.

A szellemi épséged elé helyeznéd a családod (ahogy mindig is tetted) és ezt választanád?


b)Új életet kezdesz.Nehéz megélhetőség neked és családodnak a közeljövőre nézve,lakóhely a városod szívében,közel a legjobb barátodhoz ,nem a legjobb de neked megfelelő iskolában kezded a gimit és tepersz az álmaidért,hogy megvalósíthasd.De!Nyugodt környezetben élsz,végre minden lecsillapodik,viszont néha előkerülsz döntésed miatt,családod téged okol az anyagi gondokért,de más tekintetben jobb a viszonyotok,mint régen.


2017. máj. 28. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Abból hogy egész életében jelen kell lennie az utált embernek, én inkább egy gyűlölt, de pénzes apára gondolnék, aki a jómódért cserébe irányítani akarná a gyerek életét...
2017. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen az első opciót választanám, mert mindkettőben cseszeget valaki, akkor legalább jól élek családostól.


- az elsőben a titkos ismeretlen 4 hónapig

- a másodikban a családod, mert " néha előkerülsz döntésed miatt,családod téged okol az anyagi gondokért..."

2017. máj. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én leéltem 18 évet jómódban nélkülözést nem ismerve az utálatos apámmal és féltesóimmal mindig elvágytam itthonról. Elis költöztem ugyan szegényesebb körülményekbe ahol minden fillér számít de olyan emberekkel vagyok körülvéve akiket szeretek és nekem ez az élet ezerszer jobban tetszik hogy nincs se gyomorgörcsöm se félelmem max annyi hogy nem költök feleslegesen ruhákra sminkekre szirszarokra csak amire tényleg szükségem van de a nyugalom és boldogság nekem "minden pénzt megér".
2017. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Kiegészítem kicsit néhány dologgal,hogy érthetőbb legyen: egy "tényleg igaz" barátról lenne szó itt,az említett utált ember rettegésben tart és ez hatással van az egész napodra,életedre pl. félsz hazamenni és hasonlók....és ez az ember az édesanyád férje,ha a b)-t választod akkor nyilván az ex-férjévé válna,nem,nem a szexért vannak együtt XD,egy gazdag férfiről beszélünk akinek nincs senkije,csak az anyád,és mivel ilyen hülye,ezért másnak úgysem kellene.

Nem gondoltam volna,hogy ennyire eltérő vélemények lesznek,de mindenki elképzelése érdekel.

2017. máj. 28. 17:15
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha annyira gazdag, tuti akadna jelentkező aki a pénzéért cserébe eltűrné a rigolyáit... Ilyen világot élünk.
2017. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De más nem kell neki,csak a felesége,őt szereti,csak a gyereket (téged) nem.
2017. máj. 28. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!