Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom!

Mit tegyek? Nem bírom!

Figyelt kérdés
Sziasztok 23 éves fiú vagyok, körülbelül egy hónapja megváltozott az életem. Azelőtt rendszeresen gyúrtam és boxoltam de ezt sajnos anyagiak miatt most nem tudom csinálni. Érzem, hogy megváltozok. Hiányoznak az edzések az amikor magam vagyok edzek és érzem az erőt, a súlyt ahogyan nyomom. Legjobban mégis az az állatiasság és szexuális vágy hiányzik amit akkor érzetem. Mintha leeresztenék, iszonyatosan szörnyű ez most. Annyira jó volt, annyira erősnek érzetem magam és tényleg annyira túlfűtött voltam szexuálisan, hogy bármikor bárkivel tudtam volna dugni. Ez hiányzik a legjobban. Mert akkor az utcán ránéztem egy nőre és azonnal elképzeltem azt ahogyan dugunk és iszonyatosan kívántam, most meg semmi. Egyre gyengül a vágy. Emiatt egyre depressziósabb leszek érzem és nem bírom már, pedig csak egy hónapja, hogy ez van de nem bírom. Van valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek? Nem szedtem semmit. Tiszta vagyok csak egyszerűen nem tudom megadni a testemnek azt az impulzust amit akkor.
2017. máj. 28. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ingyen box, ingyen kondi hely, (magán) edzőhavert keresek


29F heteroszexuális

Budapest


ha érdekel, írj

2017. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Kiről írtad mindezt? Úgy tűnik, valaki másról álhíreket próbálsz terjeszteni. Rosszul gondolom?
2017. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 nem unod még??
2017. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!