Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar mikor a...

Titeket nem zavar mikor a biztonsági őr a sarkatokban van pl drogériában?

Figyelt kérdés
Na engem rohadtul. De mindig. Persze köszönni azt nem tudnak, de úgy figyelnek, mint egy bűnözőt. Gáz nagyon. Pedig nem vagyok egy szakadt valaki, de nem érzik, mennyire rontja a bolt imidzsét ez??
2017. jún. 1. 10:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
DM-ben kóboroltam. Vevő szinte senki. Őr kb 2 méterrel a nyomomban. Ha ilyen helyre eljutok, bizony jól megnézegetem, mit kapni és mi-mire való. A második sornál felé fordultam és felajánlottam, tolhatná a kiskocsimat. Valamiért nem vállalta :)
2017. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, egészen addig a pontig, míg nem mindenhová követ.

Akkor viszont előfordult, hogy megfordultam, odasétáltam hozzá, és farkasmosollyal közöltem vele, hogy nem most fogom elkezdeni a lopát, szóval nyugodtan kövessen mást, vagy mondja meg, mi baja, de ne járkáljon utánam. Ha pdig a seggemet stíröli, feljelentem zaklatásért. Na, az utolsó mondatnál nem tudott merre nézni, meg csak matatott.


Ez van, gyűlölöm, ha bárki követ, mikor semmi rosszat nem teszek.

2017. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen már velem is volt. Megkérdeztem, segíthetek-e neki, esetleg keres-e valamit. Azt mondta, mint vásárló, potenciális tolvaj vagyok ezért kell követnie. Mondtam oké, akkor most felhívjuk a munkaadóját, meglátjuk mit szól ehhez. Kint volt a cég neve és a csávó száma-fotója a ruháján. Erre bemenekült a raktárba. A céget aztán később felhívtam, elmondtam mi történt, csávót utána nem láttam abban a boltban.
2017. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
37%

Fura, de nem szoktam velük bunkózni, mert nyilván nem jószántából csinálja, hanem mert ezt kérték tőle.

Egyébként meg nem lopok, szóval nem zavarnak semmiben sem.

2017. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Konkétan a Rossmannban voltam tegnap, nagyon gyakran járok oda, és hiába szeretem a termékeit, de tényleg el tudja venni a kedvem a vásárlástól az ilyen. Legyenek oké postán, bankban stb, de ez... Kritikán aluli, szoval nemtom lehetne e ezt esetleg valahol sérelmezni hivatalosan? Gyerekek ez k...a gáz, hogy egy ócska tolvajnak néznek :(
2017. jún. 1. 11:41
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A Rossmannal reklamálj, a bizti őr azt csinálja, amit mondanak neki.

Normális helyen kamerán figyelnek diszkréten, nem pedig a hátsódba tolatnak.

Jó, elhiszem, sok a lopás, de máshogy is meg lehet oldani.

2017. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

# 3 :OOOO



Ez elég kemény...


Ja engem is mindig követnek, 167cm magas tutyimutyi lány vagyok, csomószor elfelejtem, ahogy belépek, hogy mit akartam venni, olyankor előveszem a cetlimet, amire rá van írva. Érdekes, hogy a tényleg gyanús arcokat meg leszrják.

A legdurvább az volt, amikor nagymamámmal (aki nagyon vallásos) kipakoltatták az egyik miskolci Rossmann-ban a szatyrát is, de úgy hogy mindenki látta. Utána sírva mesélte el, hogyan alázta a magas, kopasz biztonsági őr.

Sajnos, akkor nem tartózkodtam a városban. :(

2017. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahol kispórolják a biztonsági kamerákat, ott bizony az őr azt teszi, amit előírnak neki. A munkáltatót nem érdekli, mennyi ideig bírja az ilyesmire való vevői reagálást az őr. Ha kilép, jön helyette másik.

A bankoknál is csak azért vannak őrök, mert biztonsági előírás. Ott meg azzal spórolnak, hogy minél kevesebb bérért alkalmazzanak valakit. A bizt. őrök fizikai, szakmai tudását meg sehol nem írták elő nekik.

2017. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Minket egyszer a Match-ban ért egy nem túl hétköznapi szituáció:


Mentünk kb. 5-en haverokkal kirándulni, az egyik Match-ban tankoltunk fel némi ropogtatnivalóval. Vidám volt a hangulat, mi nem voltunk hangosak, csak nevetve beszélgettünk a sorok közt vásárlás közben.

Nekem közben feltűnt hogy biztonsági bá' elkezdte rajtunk nyugtatni a tekintetét. Nem zavartattuk magunkat, elvégre csak nekem tűnt fel, a többieknek nem. Aztán pár perc múlva, mintha a semmiből lépett volna ki hirtelen, ott termett mellettünk, és mosolyogva, kedvesen azt mondta nekünk:

- Uraim, ha nem lesznek szívesek abbahagyni a szórakozást, mindjárt a hátsó szobában fogják találni magukat egy alapos vetkőztetéssel.


Lehet, hogy erősen fogalmazok, de megfagyott bennünk a hugy. Mindenesetre csendben befejeztük a vásárlást, a pénztárnál lóhalálában fizettünk, és távoztunk. Mindörökre. Persze utána a kirándulás közben jót nevettünk az egészen, meg azóta már meg is szűnt az a Match. :)

Szóval vannak ilyenek.

2017. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudjátok, ha a nyálcsorgató seggbetolatós őr miatt a vevők 10%-a elpártol, az nagyon súlyos milliókban mérhető ám. És bizony van választási lehetőség, nem az van, hogy nem tud máshova menni a vevő. Az, hogy milyen mentális képességekkel megáldott őrt tűr meg a üzletben, egyedül az üzletvezető felelőssége.
2017. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!