Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik szülő típus a rosszabb...

Melyik szülő típus a rosszabb szerintetek?

Figyelt kérdés

1. Alkoholista, züllött, lesz'rja a gyerekét, csak ne legyen láb alatt.

2. Über szigorú, sehova nem engedi el a gyereket, ordít, ha nem szín-ötös, vagy késik 5 percet.


Nekem a második ellenszenvesebb, de nyilván egyik se jó.


2017. jún. 21. 11:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Mindkettő egyformán rossz.
2017. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Legrosszabb a kettő együtt.


Alkesz, züllött de mégis elvár.

2017. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Az 1.a rosszabb.

Inkább legyen az embernek egy szigoru szuloje aki azt szertne hogy az emeber sokkal jobb legyen es csak azert ordit mert jot akar.

2017. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem mindkettő nagyon rossz.

Az elsőt azért tartom rosszabbnak, mert egy züllött, alkoholistáról nem feltételezem, hogy megfelelő körülményeket tud biztosítani a gyerekének, ami befolyásolja a tanulását, továbbtanulását is. És az iskola nagyon sok minden további lehetőséget meghatároz.

Másrészt (saját tapasztalat sajnos) az alkohol, züllés szinte mindig együtt jár agresszióval is.

A második típus is nagyon rossz lehet. De ha közben minden biztosítanak a gyereknek, akkor legalább úgy költözhet el, szabadulhat meg a szüleitől, hogy jó esélyei vannak a normális, önálló életre.

2017. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
Mindkettő borzalmas.
2017. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
28%
Mindkettő pocsék, sajnos a 2. típushoz volt szerencsém gyerekként. Nekem az alkesz egy picit rosszabb, mert annak a tudatállapota is megváltozik, és még több gondot tud okozni, mint az, hogy nem foglalkozik a gyerekével, és hajlamosabb az agresszióra... plusz azért az 1. verziónál könnyebben kallódik el egy tehetség. De a 2. is borzasztó :(.
2017. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a 2. típusúak a szüleim. Meg is lett az eredménye. Ezzel együtt szerintem egy alkoholista szülőnél nincs rosszabb. A 2. típusú ugyanis mutathat jó példát a gyerekének bizonyos területeken, egy alkoholista viszont nem.
2017. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!