Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy rengetegen füveznek és szerintük ez teljesen természetes dolog?

Figyelt kérdés

Mármint manapság tényleg rengetegen füveznek. Egyetemista vagyok, lakótársaim közül egyedül én nem füvezek, és mondanom sem kell az egyetemisták között is több a füves mint a nem füves. Leginkább az zavar, hogy teljesen természetes dolognak tartják pedig szerintem ez is drog mivel módosítja a tudatot. Ha mondom nekik akkor rögtön az alkohollal jönnek, hogy az károsabb. Szerintem nem jò, hogy lassan általános jelenséggè válik és olyanok is rászoknak akiknek semmi szüksègük rá, mert ugye van olyan aki stresszoldásra használja.

Ti mit gondoltok a füvezèsről? Füveztek?



2017. jún. 21. 18:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar, a saját élete mindenkinek a saját dolga.
2017. jún. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6-oska nagyot akartál fingani ,de szar lett belőle.
2017. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Amíg nem próbáltam én se értettem mért is jó.Mára már 5 éve szívok és semmi hátrányom nem volt belőle.Mire jó? ízre meg hatásra :D Amúgy hiába mondja mindenki aki szív ,hogy "jajj ez nem káros" meg "jajj ennek mennyi jótékony hatása van" stb.. ₣ASZT! Ne legyünk álszentek az emberek 90% azért szív mert jó és ennyi.Egyszerűen betépve minden flessebb.PL:Film nézés,zene hallgatás,gamelés,kajálás és még sorolhatnám.Szeretnek az emberek belazulni és jól érezni magukat ennyi :D
2017. jún. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Eddig nem füveztem,viszont jó pár hónapja kipróbáltam és havonta 1x füvezek,nem egyedül. Nekem "bejött" jobban is alszom tőle, és inkább füvezzenek az emberek mint más keményebb drog!
2017. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, én érzem hülyén magam amiatt, mert a környezetemben szinte mindenki csinálta, vagy legalább egyszer próbálta, csak én nem.

23/l

2018. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!