Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt még olyan, aki nincs...

Van itt még olyan, aki nincs fent Facebookon, és utálja?

Figyelt kérdés

Én már 3 éve nem vagyok fent.


Egyszerűen undorítónak tartom az egészet.


Bárhol megy az ember, azt veszi észre szinte bármilyen korosztályú embereken, hogy kezükben a telefon és görgetik azt a rohadt facebook hírfolyamot.


Volt több olyan ismerősöm is, aki naponta legalább 3-szor posztolt valamit, és összesen már ezer körüli posztolása lehet. Tényleg ennyire beteg emberek vannak?


Erre persze sokan azt mondják, hogy tudatosan kell használni, és dicsekednek vele, hogy ők bezzeg tudatos facebook felhasználók, megválogatják a tartalmat, és nem érinti őket az oldal szenny része. Szerintem meg az egész oldal egy szenny.


Egyszerűen félelmetesnek tartom azt, hogy egy név alapján betekinthetek az illető életébe. Megnézhetem a személyes adatait, a szexuális hovatartozását, azt hogy mit szeret, és gyönyörű képbeállításokat is nézhetek róla, ráadásul nem is egyet, hanem ötvenet.


És mielőtt valaki ezzel jön: nem azért nem vagyok fent az oldalon, és nem azért kritizálom, mert valami nagy értelmiséginek tartom magam, hanem egyszerűen valami óriási nagy hányingert vált ki belőlem az egész.


És ami szomorú szerintem, hogy az emberek nagy részének ez a véleménye a dologról, de mégis fent van, és nyomja.


2017. jún. 25. 21:43
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok fent

hogy miért?

Remekül leírták előttem...haszontalan divatbaromság

mostanában egyre többek kezdenek rájönni, nemhiába van Zuckerberg szarban

ráadásul kitudódott az adatgyűjtési botrány is, hogy belső emberek visszaéltek a felhasználók adataival

aki ennek ellenére is fent van, nó komment, mai konzumbirka felfogás...

a szart is megeszik késsel villával, ha elég porcukrot szórnak rá.

2018. aug. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 MolotovPunk ***** válasza:

Bár kicsit régi a kérdés,de véletlenül belebotlottam.Nos én már 2011 környékén töröltem magamat arról a láda sz_rról.Kb,jó ha talán fél évig voltam fent rajta.Nekem nem jött be.Semmi haszna nem volt,ráadásul nagyon irritáló volt az mikor olyan emberek is bejelöltek sorban,akik környékemen laknak,de utcán még köszönni sem képesek.Másfelől pedig a fész tényleg egy adathalász és hekker tanya.Továbbá sosem bírtam túlzottan,hogy baráti társaságomban is volt anno 1-2 olyan face függő ember,aki még bulizás közben is a kib_szott telefonját nyomkodta na vajon mi miatt?Nagyon kiábrándító számomra az ilyen.Mellesleg volt olyan kollégám,akinek facebook adatlapját kétszer is feltörték pár hónap alatt.Akkor határozta el ő is,hogy neki sincsen szüksége fészre többé.Egyébként a baráti kapcsolatokra visszatekintve.Virtuálisan elhiteti veled a face,hogy egy nagy közösségben vagy,de pár hónap,vagy pár év után rájössz,hogy senki sem került hozzád közelebb semmivel.Én ezért szeretem jobban az élő személyes találkozókat,mint a közösségi netes (álbaráti) csevegést.Baráti társaságomban sokan tudják,hogy nem használok facebookot és érdekes módon,ha van valami közös program tervben,akkor mégis eltudnak érni engem telefonon,vagy e-mailen keresztül.A face hírekre reagálva pedig.Szerencsére minden nap olvasok hír oldalakat,így nagyjából tudok az eseményekről és a világban történt dolgokról is sokat.Mások magánélete pedig nem nagyon érdekel engem.Főleg,ha nem a barátaimról van szó.Annyit még hozzáfűznék.Nagyon szánalmas az is,hogy állásinterjúk után,vagy előtt sok melóhelyen manapság megnézik a jelentkezők facebookját.Itt egy élő példa erre...


https://www.youtube.com/watch?v=9KhAY8OBdU4

2019. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Én speciel utálom. Nagyjából ugyanazon okokból kifolyólag, amiket írtak.

Nem lelkesedek érte, hogy visszaélhetnek a személyes adataimmal.

De az adathalászatért se vagyok oda különösebben.

Arról nem is beszélve, hogy a Facebook nagyjából tényleg semmire nem jó, időpocsékoláson kívül.

Persze a betokosodott hülyéknek kár is magyarázni, kb. mintha egy vaknak magyaráznám, mi az a kék...


"Te így vagy vele, valaki.meg ugy higy imádja....

Most nem fogjuk azért törölni magukat, mert Te utálod...."


Egyél tehénszart, ötmilliárd légy nem tévedhet!


"Jó, most már tisztán látszik, hogy egy bohóccal van dolgunk, aki irigy"


Jaham, tehát iLígyek vagyunk valakire,csak mert van Facebookja...


[link]


Unalmas már ez az irigykutya-kártya mint érvpótló, találjatok ki valami újat.


"Igen, már én sem tudlak komolyan venni..."


Hát igen, ahhoz gondolkozni is kéne tudni, birkáéknál az ilyesmi nem divat...


"A facebook hasznos. Barmennyit ellenkampanyoltok akkor is az lesz."


És mire hasznos, kisapám? Mi olyat tud, amit más weboldal nem?

Ja, hogy egy ilyet se tudsz felsorolni, csak próbálod itt védeni a mundér becsületét...


"Amit itt latunk az a kulonleges hopehely effektus."


Hát kisapám, szokjál hozzá, hogy nem lesz mindenki hozzátok hasonló ostoba bégetős birka.


"Persze tök jó ezen problémázni, mert kicsit szemben úszhat az ember az árral. Picit egyedibbnek érzed magad."


Igen, az emberek szeretnek ok nélkül problémázni...ez a hobbijuk, nem is tudtad?

Mert olyan isten nincs, kisapám, hogy beismerd, a Facebook mekkora egy szar...


"Egyáltalán minek próbálok itt érveket felhozni? Totál fölösleges, mert a hülyeséget nem fogod tudni kigyomlálni senkinek a fejéből, az ego nem hagyja. Például a saját igazuk bizonyítására hülyébbnél hülyébb kitalált példákat fognak felhozni."


Kisapám, te messzebb vagy az érveléstől, mint a faék az űrcirkálótól.

Ha lenne említésre méltó agyad, kisapám, felfognád, hogy a példák teljesen helytállóak, egyszerűen te vagy túl ostoba, és azért véded itt a Facebookot, hogy igazold a birkalét szépségeit.


"Senki sem kalapál hangfallal, nagyon okos vagy, tessék itt egy keksz. Remélem nem haragszol, hogy több energiát nem fektetek a nemlétező érvelésed boncolgatásába."


Tudod kisapám, ha lenne elfogadható álláspontod, és nem pulykaszar lenne az agyad helyén, simán tudnál cáfolni. De a magadfajta ostoba butabirka sohasem fog tudni.


"Fogadjunk, hogy van itt par laposfoldes. Ebben a melysegben mar fel kene bukkanniuk."


Na, itt vérzett el a butabirka a vitában véglegesen.

Ritkán látni ekkora szellemi mélyzuhanást, mint amit te itt most produkáltál.


Tőlem is kapták sorban a mínuszt a Facebook-függő butaprolik. Látom fáj nekik nagyon az igazság...

2019. szept. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

az csak egy dolog, hogy a fosbookon naponta rengeteg suletlenseg, baromsag, manipulacio folyik keresztul, es hogy igazabol semmire se jo.


abszolut nem ez a baj, mert amit az emberek egymas kozt beszelnek, az az igazi szolasszabadsag, amihez senkinek semmi koze, akkor sem ha ostobasagot beszelnek. A fosbookkal az a fo baj, hogy nyiltan, vallaltan és koztudottan a progressziv politikai erok szocsove, ami csak felszivvel tetszeleg a semlegesseg szerepeben, de valojaban ezerrel tolja a "halado" propagandat, miközben tuzzel-vassal irtjak a konzervativ hangokat.

ott tartunk, hogy a kozosségi média oriasai az USA elnoket is cenzurazzak, bakker.

akkor, amikor akarjak!

ettol minden odafigyelo emberben meghul a ver, csak a zombiagyu tomegeknek nem tunik fel, hogy ez milyen durva beleszolas a vilagpolitikaba egyebek kozott.

mikor Zuckerberg es Jack Dorsey hatarozza meg, hogy hozzad milyen informaciok juthatnak el, vagy te milyen informaciokat kozolhetsz es kikkel, es te nem latod ebben a problemat csak mert lajkolhatsz nyaralos meg szulinapos kepeket, akkor baratom, te labon hordod ki az agyhalalt.


de biztos en is csak egy laposfoldes ber-rettego vagyok, lehet irigyezni meg kulonleges hopelyhezni is, az ellenoldalnak ezek az egyetlen es legvegso ervei

gondolkodni nem akarnak, de nem is tudnanak, mert folyton csak onnon szellemi sotetseguk falaba szaladnanak bele es pattannanak vissza rola mint a gumilabda.


korcs egy vilagot elunk...

2021. jan. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!