Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, nők! Ti hogy...

Fiatal lányok, nők! Ti hogy reagáltok, hogyan élitek meg, hogy idősebb pasik gátlástalanul bámulnak?

Figyelt kérdés

Pl. most itt a kánikula, mindenki lenge nyári ruhában van, akinek meg jó alakja van, és csinos, az persze vonzza az ilyen kéjenc, perverz tekinteteket. Nem arra gondolok, hogy valaki rád néz/ megnéz, aztán kész, hanem amikor ülsz a metrón, és a veled szemben ülő 60+os, esetenként igénytelen pasik bámulnak, és nem veszi észre, hogy zavar...

Mit szoktatok csinálni, odébb mész, rászólsz, jelzed valahogy?


2017. jún. 26. 10:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyenkor odébb szoktam állni vagy ha ülök a metrón akkor olvasni kezdek és így nem látom. Am kedves #3-as egyik nap egy fekete hosszú nadrágban és blézerben voltam, és egy idősebb "úriember" odavakkantotta nekem, hogy "jajj de csinos vagy, kiny*lnálak. Semmi kihívó nem volt rajtam. Aki nézni akar, élvezkedni annak nem számít igazán, hogy egy mellet lát-e vagy egy arcot. Ezzel nem a kihívó öltözködés mellett vagyok, én magam sem így szoktam.
2017. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%

Kényelmetlenül érzem magam. Az is zavarba hoz, ha valaki csak megnéz, nemhogy még kiéhezetten bámul...

Ha tudok, odébb állok, ha nem, akkor próbálok "elbújni", telefonozok vagy olvasok.

2017. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Én is múltkor mentem egy szoknyaba és egy ujjatlan felsőben erre egy csávó olyan közel jött h már benne volt a magánszférámban és kérdezte h sz***d a f***om?!en erre kb nem tudtam mit reagálni csak tovább mentem és utána fogtam fel h mekkora egy undorító állat.de most komolyan nyár van nem fogok hosszú ruhába járni es attól felni mikor talál be egy perverz állat.
2017. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
1%

Én egy idősebb pasi vagyok és gátlástalanul megbámulok mindent ami tetszik nekem vagy amit érdekesnek tartok, szép öreg fát, elegáns épületet, a naplementét, a szépen terített asztalt és a csinos lányokat is.


Őszintén hiszem, hogy ezzel nem ártok senkinek. Nem kémkedem mások magánéletét, amit magánlakásaikban élnek. Ami vagy aki viszont nyilvánosan megjelenik az utcán az az utcakép része. Amit nem kívánsz magadból megmutatni azt takard el!


Ajánlhatom például az iszlám világban bevált burqát:


[link]

2017. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
97%
# 14 Én pedig szívesen ajánlanék kíváncsi szemeidbe két darab kötőtűt.
2017. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

14-es:

"Amit nem kívánsz magadból megmutatni azt takard el!"


Szerinted egy ilyen ruha nem takar????


[link]


Kb. ilyen fazonú ruha volt rajtam, nemhogy a dekoltázsom, a mellkasom se látszott ki, se a lábaim. Szinte csak a karom.

Az meg téves felfogás, hogy az utcakép részei lennénk. Csinos lány nem egyenlő a szépen terített asztallal...

2017. jún. 26. 13:17
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

14#-esnek maximálisan igaza van. És de, utcakép leszel abban a pillanatban, ahogy kilépsz. Senkinek se lehet megtiltatni, hogy hova nézzen! Ilyen egyszerű ez!!


Te is kérdező a nyafogásodon kívül megbámulsz akit akarsz, ne is tagadd!!!

2017. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mert te aztán biztos tudod :)
2017. jún. 26. 13:44
 19/22 anonim ***** válasza:
97%
14, 17: megnézni valakit, nem ugyanaz, mint pofátlanul bámulni, szinte nyáladzva, belemászni az aurájába.
2017. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
20%
#20-as megmondta a tutit:D
2017. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!