Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, nők! Ti hogy...

Fiatal lányok, nők! Ti hogy reagáltok, hogyan élitek meg, hogy idősebb pasik gátlástalanul bámulnak?

Figyelt kérdés

Pl. most itt a kánikula, mindenki lenge nyári ruhában van, akinek meg jó alakja van, és csinos, az persze vonzza az ilyen kéjenc, perverz tekinteteket. Nem arra gondolok, hogy valaki rád néz/ megnéz, aztán kész, hanem amikor ülsz a metrón, és a veled szemben ülő 60+os, esetenként igénytelen pasik bámulnak, és nem veszi észre, hogy zavar...

Mit szoktatok csinálni, odébb mész, rászólsz, jelzed valahogy?


2017. jún. 26. 10:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Borzasztóan zavaró. Nyáron még csak egy dolog, pedig olyankor is hosszú nadrágban szoktam lenni végig, talán pólóból is maximum 1-2 ujjatlanom van. Na de télen, a legnagyobb fagyban, két nadrágban, nagykabátban, sapka-sállal körbebugyolálva... Ezt nem fogom sosem megérteni. Semmi extra nincsen rajtam egyébként; annyi, hogy fiatal vagyok és nem vagyok elhízva.

Nem azzal van a baj, ha megnéz valaki, hanem ha gátlástalanul elkezd úgy bámulni, hogy már az ember érzi magát kellemetlenül. Az még hagyján, hogy ha benyögnének egy ilyet, hogy “Csinosnak tetszik lenni.”, na de amikor olyanokkal jönnek nekem, hogy “Szereted a nagy f*szt?”, “Ejj, de kiny*lnálak.”, meg a társai.... Olyankor mindig elveszítem a bizalmamat az emberiségben. Legtöbbször elnézek másfelé, mozgolódni kezdek, vagy babrálok a telefonommal. Szívem szerint egy ordas nagy pofont lekennék minden ilyennek.

2021. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Ne is mondd, most ráadásul maszkot is kell hordani, és még úgy is!

Minap mentem a postára, edzőcipő, nadrág, sportkabát, sapka, maszk, tehát képzelheted, mennyi látszott belőlem... és egy pasi mellett elsétáltam, aki kb. majdnem elélvezett, "Jézusom de jó vagy", meg hasonlók, nem hittem a füleimnek. Gondoltam magamban, na te se láttál nőt már ezer éve, ha ettől így elaléltél, mit csinált volna, ha jön valami csinosan felöltözött, magassarkús, szoknyás nőci...

2021. jan. 11. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!