Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csalódtam egy pasiban, mert...

Csalódtam egy pasiban, mert átvert. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem.Kicsit kényes a helyzet,mert nagy a korkülönbség.Nem voltunk együtt,de nagyon sokat segített nekem,és most csak úgy átvert mert tudja h már nem találkozunk többet.Nagyon fáj. Mit csináljak?

2017. jún. 26. 13:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Csak heti 6-7 órát beszélgettünk,sokszor ő kezdeményezte a beszélgetéseket, és a 6-7 órából 5-6ot végignevettük (EGYÜTT). Amikor meg rákérdeztem a kapcsolattartásra, helyeselte, mosolygott (őszintén (tudom milyen mikor nem őszinte)). Akkor miért csinálta? Egyébként mondtam neki, hogyha nem akarja akkor mondja meg nyugodtan. És ő eddig őszinte volt velem, akkor is ha nem esett jól (de ő azt nem tudta). De ha nem is lettem volna fontos, akkor miért ne mondta volna meg az igazat. Hiszen akkor nem számít neki,h megbánt e vagy nem.
2017. jún. 26. 14:34
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak te reagálod túl. Ő elvolt veled, ilyenek, szeretett, de nem tapadósan, annyira nem érdekelted őt, ezért nem is törődött azzal hogy tartsátok e a kapcsolatot. Te pedig nagyon beleélted magad ebbe. Meg mint mondtad, a korkülönbség is nagy, valószínűleg nem vagy neki elég jó. Bunkó meg nem akart lenni, ezért nem mondta az arcodba hogy szevasz.

Mit csinálj? Dolgozd fel.. Csak te fogod fel átverésnek ezt annyira, meg túlreagálod.. Valójában csak elvoltatok, ő neki meg más dolga van, és nincs ideje veled foglalkozni, nem vagy neki elég.

2017. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben h neki senki sem elég jó. 36 éves és nincs még barátnője sem. Nem hiszem, h ez a lányok hibája lenne.
2017. jún. 26. 17:33
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Ó Te csak azt hiszed, hogy nincsen neki nője. Valószínű, hogy felesége van. Nagyon nagyon tapasztalatlan Vagy még. Fél év alatt nem találkoztatok, nem volt telefonszám csere, email csere ez nem volt gyanús kicsit sem? Ha tényleg érdekeled, akkor egy max. két hét és ezen túl Vagytok. Szerelmes nem Vagy, mert az nem lehet, nem ismered, nem találkoztattok, nem volt a minden napod része, csak egy virtuális világban.Egy elképzeld ideált építettél fel, és beképzelsz olyan dolgokat a dologba amik nincsenek. 5-6 órát naponta nagyon sokan tudnak beszélni, munkából adódóan (pl én is, mert attól hogy a munkát is csinálom gépen, attól még a chetprogin is tudok írni), a másik, sokan otthon vannak rossz házasságban. A pasikra amúgy is nagyon jellemző, hogy ha unják otthon az asszonyt, akkor hazamennek melóból, ledob cucc, kaja és gépeznek. Lehet tízen éves kislány, majd rájössz, mi hogyan, ebből meg tanulj. Amúgy jobban jártál hidd el, hogy egy ennyire idős pasival nem találkoztatok, mert az nagyon nem lett volna normális és kitudja mit tett volna Veled, amit Te nem akarsz. Nem egészséges az a pasi, ha kislányokkal kezd.
2017. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
NEM TALÁLKOZTUNK???!!! CSAK VIRTUÁLISAN????!!! A francokat. A tesitanárom volt mellesleg az edzőm heti 6x. Azon kívül órákat beszélgettünk. Személyesen szemtől szembe. És mondom h nincsen senkije, ő mondta, nem én kérdeztem. Nem csak nekem mondta hanem a fiúknak is. Ezzel nagyzolt: én még mindig csajozok. Csak most nincs vállalkozó. Az anyjával él kertesházban. Szinte az egész életét tudom, mindig minden gátlás nélkül elmesélt mindent. Előtte nekem sem voltak titkaim. Sőt a depiből húzott ki. Ezért nem értem h miért csinálta ezt. Ha fönn lenne és látná, kíváncsi lennék, mit mondana.
2017. jún. 27. 13:01
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát leírthattad volna, hogy a tanárod, edződ, de akkor meg is van a válasz. Akkor miért is csodálkozol? Már az is durva, hogy ha az edződ, akkor ennyit beszélgetett Veled, de ok segített kihúzni a gödörből, mint egy tanár. Azonban annyi idős pasinak több esze is lehetett volna, hogy nem hagyja addig fajulni a dolgokat, hogy érzelmileg is közel kerülj Hozzá. Ha most elvágta a szálakat, jól tette. Nem átvert, hanem normálisan cselekedett. Akkor lenne egy mocskos ember, ha még lett is volna köztetek szex.
2017. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
hát igen ő ilyen. bárki kerülhetne vele ilyen kapcsolatba. ő mondjuk az a haverod vagyok tanár.
2017. jún. 27. 13:54
 18/20 anonim ***** válasza:
Az önmagában nem baj, fiatal is még a srác( hozzám képest :) ) csak tudni kell a határokat meghúzni. Neked szükséged volt lelkileg valakire, gondolom a családban sem úgy mennek a dolgok ahogy kellene, ott volt egy felnőtt akinek szintén lehetnek gondjai és gondolom sajnált is Téged. Hidd el, most szar és nem érted, de ő jól tette és jól teszi ha egy jó ideig most nem beszéltek, több szempontból is.
2017. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszi. végre egy megértő és udvarias ember.
2017. jún. 27. 14:48
 20/20 anonim válasza:

Szia .


Szerintem szokj hozzá a fájdalomhoz , mert az életben nagyon sok fájdalom fog érni , és nagyon sok helyről . Kínozd magad , légy érzéketlen és többé nem lesz fájdalom ami foglalkoztat . Üdv :)

2017. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!