Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem baromság az...

Csak szerintem baromság az hogy létezik extrovertált, introvertált. Én döntöm el hogy zárkózott vagy nyitott vagyok. Ostobaság ez a személyiség elmélet. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 22:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én egy introvertált extrovertált vagyok. Alapvetően szeretek egyedül lenni (és általában egyedül is vagyok), de kulturált társaságban is szívesen mozgok. Csípem az embereket is (persze, aki normális).
2017. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ostobaság ez a bal- és jobbkezesség. Én döntöm el, melyik kezembe veszem a ceruzát, nem? Te mit gondolsz erről?

Nem, nem flegmázok, érzékeltettek. Balos vagyok, mikor piszkáltak miatta az osztályban, megtanultam jobbkézzel is írni. Szóval nem lehetetlen, de ettől még nem lettem jobbkezes, nagyon kényelmetlen volt jobb kézzel írni, és soha nem is ment olyan szépen, mint a jobbos osztálytársaimnak.

2017. aug. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Engem is zavar kicsit, hogy mindenáron kategóriákba akarják sorolni az embereket, pedig ennél azért jóval többfélék vagyunk. Igen, vannak zárkózottak, kissé zárkózottak, nehezen vagy lassan megnyíló emberek, visszahúzódóak, és vannak akik szeretnek a középpontban lenni, feltűnni, irányítani, szerepelni, stb. De úgy ahogy egy balkezes lehet szívsebész vagy zongoraművész, egy másik balkezes meg képtelen vonalzó mellett egyenes vonalat húzni, ugyanúgy az ilyen nagyon éles határvonallal elválasztott kategóriákon belül is létezik több különbség mint amennyi hasonlóság, és több átmenet mint amennyi szélsőség. Ráadásul egyik sem feltétlen véglegesíthető, nagyon sok minden függ az adott kortól, környezettől, életkörülményektől. Azt vettem észre valamiért az embereknek megnyugtató ha elnevezéseket találnak magukra, hogy mondhassák én azért vagyok ilyen mert... Pedig nem. Olyan vagy amilyen, meghatároz egy csomó külső tényező, sok belső tulajdonság, de bármennyi hasonlóság is mutatkozzon a többi emberrel, akkor is teljesen más vagy mint az összes többi.
2017. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ostobaság, csak ha kicsit utánanézel, akkor látni fogod, hogy sokan túl leegyszerűsítve értelmezik, sokan pedig nem is jól. Attól még az elméletnek van értelme.
2017. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
9, ez nem az introvertáltság miatt van nálad, hanem a magabiztossággal vannak gondjaid inkább. Társaságban, ahol érzelmi támogatást nyersz, oldódsz. Ha már ahhoz is fáradt vagy, hogy érdekeljen mások véleménye, oldódsz. Ha alapállapotodban is megfelelően kiegyensúlyozott lennél, lehet, hogy nem is látnád magad introvertáltnak vagy nem annyira.
2017. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én elégge intro vagyok,de néha kell a társaság,vagy van,hogy azt érzem egydül menni gáz.

De jól el vagyok egyedül is.

2017. aug. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A nyitott azt jelenti hogy szabadgondolkodású,toleráns,nem dogmatikusan gondolkodik.
2017. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Aki nyitott az szabadelvű toleráns békepárt és szexel állandóan<-ezt jelenti ha valaki nyitott
2017. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az a nyitott,aki szabadelvű,engedékeny,laza,toleráns,merész. Elfogadja a másságot,nem itélkezik.
2017. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Én intro vagyok de nem tudom elfogadni"


Akkor azt jelenti, hogy zavaros a személyiséged, nem tudod, hogy mit akarsz, és mitől érzed jól magad.

Egy "introvertált" szabadakaratából olyan, amilyen, azért él olyan életmódot, mert abban érzi jól magát. Nem mások döntötték el róla, hogy ő ilyen kell legyen.

Úgy is lehet értelmezni, hogy az a bajod, hogy el sem tudod dönteni, hogy "milyen legyél". Gondolom azért váltál introvertálttá, mert valamikor úgy döntöttél, de nem vagy megbékélve a saját döntéseddel?

Az igazi introvertált számára nem kérdéses, hogy ő ilyen, és nem akar más lenni, mert ő így érzi jól magát. Te nem introvertált vagy, hanem csak egy zavaros gyerek.

2017. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!