Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen még nem szexeltem...

Starboy1 kérdése:

26 évesen még nem szexeltem soha és nagyon fáj és rossz érzés, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltak már nők akikkel együtt voltam volt puszilkodás ölelkedés maszirozás,de a szexig sosem jutottam el valahogy hozzájuk,egyre jobban zavar hogy szűz vagyok már egésznap azt képzelem hogy felettünk szexelnek , napi 2 szer verem ki 1 nap,és sokszor frusztrál engem hogy edzett vagyok "helyes" úgyahogy mégse volt még barátnőm. Akiket nőket ismertem mind csak barátok akartak velem lenni,vagy pedig megismertem valahol és késöbb nem jelentkeztekztek.Prostira nincs pénzem nem dolgozom.

2017. aug. 11. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet hogy azért nem akarnak semmit hosszútávon mert nem dolgozol ami 19 évesen még nem lenne gáz de 26 évesen nagyon gáz?


Nem minden a külső...

2017. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Akkor most jön az,hogy sajnáljunk?
2017. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Előbb valami munkát talalj inkább akkor lehet lesz nod is, ez sokkal nagyobb probléma hogy a szuleiden eloskodsz.
2017. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Inkabb a munkakeresésen járjon az eszed.
2017. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem most már várd meg a következő életed, és akkor majd ne egy inkubátorban nőj fel, hanem gyerekkorodtól kezdve a fiatalkorodig sokat legyél emberek közt, és akkor majd kialakulnak azok a szociális készségek, amik szükségesek egy párkapcsolathoz.
2017. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ez mitől olyan nagy presztízskérdés? az teljesen érthető lenne ha lenne csajod és nem akarnál tapasztalatlanabb lenni, de ilyen körülmények közt szard le h mások milyen módon alakítják az életüket, éld a sajátodat és szarj a társadalmi kényszerekre
2017. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg annyira gaz vagy hogy nem kellesz senkinek. Valtozz meg.
2017. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az állatra párzási időszakban azt mondjuk, hogy tüzel, és nem véletlenül, hiszen a szex a tűz egyik formája. felhevülsz, s a szex lehűt. Ha túl magas a hőmérséklet, muszáj kiengedni valahol – a nemi aktus egy szelep.


Azt kérded, miért támad fel benned a félelem, ha valaki elkezd közel kerülni hozzád. Én azt mondom, nagyszerű meglátásra jutottál e kérdés által, hiszen mindenkiben feltámad a félelem, ha egy másik ember kezd közel kerülni hozzá, de csak kevesek ébrednek tudatára ennek.


És mi vagy te, ha nem tűz? Mert mi az életfolyamat? Mi a metabolizmus? Lassú tűz. Amikor levegőt szívsz magadba, oxigént adsz a tűzhöz. Oxigén nélkül nincs tűz. Ha futsz, akkor több tűzre van szükséged, akkor mélyebbre, és gyorsabban veszed a levegőt. Ha pihensz, akkor kevesebb oxigénre van szükséged, akkor a légzés lelassul. Az oxigén a tűz tápláléka. Oxigén nélkül nincs tűz. Igen, te is tűz vagy, lassú tűz. Égsz percről percre; az ennivaló tűzifa, még a víz is az. És ha a hő túl sok benned, ki kell engedned.


A kémiai laborokban is, ha eloltod a lombik alatt a tüzet, leáll a kémiai folyamat. Mert a változáshoz hő kell. Hő nélkül nincs minőségi változás, nincs átalakulás.

2017. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jaaa... presztízs, társadalmi kényszer egy 26 éves férfi esetében.

Ilyen ostobaságot is csak egy frigid nő, vagy egy 11 éves WoW függő írhat.

2017. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
jesszus milyen hülyeségeket írtok már bocs,csak elkell mennem dolgozni azt kész,kár volt feltenni a kérdést :D
2017. aug. 12. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!