Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy elrontott...

Szerintetek ez egy elrontott élet?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm aki most az ötvenes évei közepén jár, bevallotta, hogy nem azt az életet éli, ami őt boldoggá tenné. Szigorú, erkölcsös neveltetést kapott, ahogy szerintem szinte minden hozzá hasonló korú nő. Férjhez ment, ahogy elvárták tőle, lediplomázott és szült két gyereket, akiket tisztességesen felneveltek. Azt már korábban is tudtam, hogy az intimitást a férjével nem élvezi, inkább csak hagyja. 27 év után most merte bevallani, hogy leszbikus. Soha meg sem fordult volna a fejemben és őszintén megdöbbentett a dolog, de nem ítélem el ezért. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem választás kérdése. Inkább jóértelemben vett sajnálatot érzek, mert ha a helyébe képzelem magam, akkor úgy érzem ez egy jórészt elrontott élet. Még akkor is, ha ott vannak a gyerekek.
2017. aug. 20. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
még elválhat a férjétől, és lehet kapcsolata
2017. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

#1

Normális férfinek nem kell gyerekkel rendelkező nő, legalábbis én így vagyok vele.

2017. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Egy 55 körüli nőnek valószínűleg nem két alsós kislánya van.
2017. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az. Viszont ezt az életet még szebbé tudja tenni, ha figyelembe veszi a saját akaratát, majd ez alapján kezdi el alakítani a saját életét.
2017. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyébként is kizárt, hogy elváljon. Ő így szeretné befejezni az életét ahogy alakult.
2017. aug. 20. 17:07
 6/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem leélni.
2017. aug. 20. 17:07
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
plusz ha leszboszi akkor nem férfi fogja érdekelni :D
2017. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha őt az teszi boldoggá, ha boldogtalan, akkor hagyni kell. Csak akkor lehet rajta változtatni, ha ő akarja.
2017. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak részben elrontott. Bárhogy is érez/vonzódik, van két szép gyereke és szerintem ez mégis csak az egyik legnagyobb öröm az ember életében. Sajnos minden korszaknak megvannak a maga áldozatai. Ő sajnos egy olyan időben született amikor ez tabu volt. Próbáljon meg annak örülni, hogy változik a világ és a hozzá hasonló, de már a mai kor emberének nem kell kényszerből ilyen életet élnie. Amúgy tisztelem, hogy folytatja úgy az életet ahogy alakul. Szerintem ez a legjobb döntés amit hozhatott.
2017. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
úgy értem, lehet NŐVEL kapcsolata
2017. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!