Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Okostelefon nélkül nincs élet?

Okostelefon nélkül nincs élet?

Figyelt kérdés

Nem csak az okostelefonra, hanem például a Facebookra is gondolok itt.

Nagyon sok embert látok, aki szinte mindenhol a telefont nyomkodja. És néha én is ilyen vagyok. Mármint, ha a buszon vagyok, akkor szoktam én is beszélgetni.

Ez nem mindig rossz, például volt, hogy úgy csináltam, mintha írtam volna valakinek a buszmegállóban, csak, hogy elkerüljek egy adott szituációt.


Volt, hogy osztálytársammal ismerkedtünk, ekkor is beszélgetett messengeren, meg sem hallotta, mit mondok.


És ezt bunkóságnak tartottam, mondja, hogy nem kíváncsi rám, azt jobban tolerálom.


Gondoltam, hogy veszek magamnak régi összecsukható, nem okos telefont, akkor nem csüngnék annyit én sem a neten.


VISZONT!

Facebookon osztanak meg mindent amit tudni kell az osztálynak. Ha valami változás van, csak ott tudom megnézni.

A születésnapokat is tudom így.(Van akit annyira nem is ismerek, de megsértődik, ha nem köszöntöm fel, osztálytársakat pedig illenék szerintem...:/)

Ha valaki rám ír néha-néha egy-egy kérdéssel, ami fontos, nem válaszolok, akkor bunkónak tűnök.

Sorozatok részeit is a Facebookon találom meg, érdekességeket is.


Mit csináljak, hogy ne függjek tőle én sem?

Vegyek egy nem okos telefont? Vagy az tényleg hülyeség ilyenkor már? Fogadjam el, hogy haladni kell a korral?



2017. szept. 12. 21:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Agymosásra lettek ezek is feltalálva, ja meg arra, hogy figyeljék az embereket.
2019. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!