Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmesélnéd nekem, hogy milyen...

Elmesélnéd nekem, hogy milyen vagy, mi történt ma veled?

Figyelt kérdés

Egy kérdés kapcsán elgondolkodtam azon, hogy mindenki ugyanolyan ember, akárcsak én, csak más problémákkal, más lelkivilággal, más élettel, más gondolatokkal.


Én kíváncsi lennék más emberek életére. Leírhatnátok milyen volt a napotok? Hogy épp rosszul érezted magad, mert nem volt bátorságod odamenni a lányhoz aki tetszik, pedig tudod hogy kedvel; vagy épp összevesztél a legjobb barátnőddel; esetleg a mai nap a legszebb az életedben mert összejöttél életed párjával...


2017. szept. 20. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
a fiú akit szeretek bevonult a honvédségbe, igen sokáig nem láthatom. nem tudom abbahagyni a sírást.
2017. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1:

Sajnálom. Miért döntött így, ha szabad kérdeznem?

2017. szept. 20. 21:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnám röviden jellemezni magam, így azt meg sem próbálom.

Inkább a mai napom, az könnyebb. Reggel megörvendeztettem a szomszédaimat a Sláger FM műsorával cserébe a valahonnan rendszeresen áthallatszó éjszakai (este 10 utáni) televíziózajért. Aki legény éjjel, az legyen legény nappal is. Kezdik megtalálni a hangerőgombot, de még nem az igazi. Én reggel 5 és 6 között kelek hétköznap, amikor nem vagyok szabadságon.

Aztán napközben dolgoztam. Munka után átvettem egy számítógép alkatrészt egy GLS csomagpontnál, amit egy sok rossz értékeléssel bombázott webáruházból rendeltem, de kockáztattam, mert ott volt a legolcsóbb. Voltak ugyan kétségeim az értékelések miatt, illetve az ügyfélszolgálat az e-mail kérdésemre nem reagált, de gyorsan szállítottak, azt, amit rendeltem, és valóban a legkedvezőbb áron, így nincs különösebb okom panaszra.

Most meg pihenek egyelőre a gép előtt. Egyébként munkába menet és munkából jövet út közben könyvet olvastam, most elalvás előtt is fogok még. Holnap meg szabadságon vagyok, úgyhogy alhatok tovább. :-)

2017. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Fárasztó. Kora reggel edzeni mentem, aztán órám volt, délután meg 5ig dolgoztam. Aztán hazafelé beugrottam kajáért, átmentem az uramhoz, együtt megvacsoráztunk, beszélgettünk, majd hazakísért, közben kutyát sétáltattunk. Itthon befejeztem egy beszámolót, mindjárt alszok :D
2017. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Mai napom? Van egy csaj, akivel pár napja chat-elek, eleinte éreztem, hogy törődik velem, nagyon felkeltette az érdeklődésemet, mindenáron randizni akarok vele, ezt mondtam is neki, de ő nemrég szakított valakivel, és még nincs kész egy randira, azóta nagyon szűkszavú, hogy említettem... úgy érzem elvesztettem a figyelmét téejesen... :( Pedig korábban álmodott is rólam, meg becézgetett meg minden...


21F

2017. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma?

Elmentünk reggel a védőnőhöz (38 hetes kismama), akinél 3/4 órát kellett várakozni az időpont ellenére. Aztán beugrottunk boltba, gyógyszertárba, bankba, hazajöttünk, ebédeltünk. Elkísértem a páromat dolgozni, aki délutános, és egyedül maradtam. Nekiálltam tanulni, tételt kidolgozni, mert decemberben vizsgázni fogok. Lélekben készülgetek a holnapi vizsgálatra, a közeledő szülésre, igyekszem, hogy előtte még minden szerettemmel tudjak találkozni, szervezem a találkozókat.

Most pedig felöltözök és elbattyogok a párom elé, hogy együtt jöjjünk haza. Aztán fürdés, vacsora és alvás.

2017. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hogy milyen vagyok? Alapvetően boldog, megelékszem azzal, amit kapok, visszahúzódó.

9:30kor felkeltem, aztán mentem suliba (6.-8. óráig voltam ott) aztán átmentem a szexpartneremhez 1 órára, aztán siettem tüdőszűrésre, majd hazajöttem, és mindjárt alszom.

2017. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem volt olyan rossz napom, de jónak se nevezném. Iskolában voltam, ahol az egyik kedvenc tanárommal kezdtünk, akinek a tantárgyából viszont nem vagyok valami jó..Vagyis eddig azt hittem, de ma befejeztük az elméletet és lehetett gyakorolni és elég nehezen indultam, kb 2 percenként odahívtam valakit, hogy segítsen már, mert..nem értem, de végül sikerült összeraknom egyedül egy műszert, igaz, csak az egyik legegyszerűbbet, de már legalább ennyivel is kevésbé érzem magam idiótának :D Aztán kb a 4. óra végére már annyira leszívódott az agyam, hogy utána végig csak bénáztam, tök alap számolásokat is elcsesztem D: Az a fiú mellett ültem, aki tetszik az osztályból, aminek először nagyon örültem, de utána kicsit...csalódtam. Ugyanis próbáltam magamra felhívni a figyelmét, meg próbáltam kicsit beszélgetni vele, de csak 1 szavas válaszokat adott, stb...Szóval erről szerintem ennyit :"D

Aztán hazafelé jövet még boltba is kellett mennem. De legalább vettem magamnak sampont is, már vagy egy hónapja terveztem, hogy kipróbálok egyet, de mindig csak halogattam, nem akartam azért az egy darab samponért lemenni, de amikor más is kellett és elmentem, elfelejtettem xD Hihetetlen és emiatt egy hónapja anyám szar samponjával kellett hajat mosnom, amitől másfél nap múlva már megint hót zsír lesz a fejbőröm és még gusztustalan szaga is van.

Ezután hazajöttem és aludtam, vagy fél órája keltem fel és azóta kicsit szarul vagyok. Amikor délután szundizok, utána mindig órákon át kómás vagyok meg a fejem is van, hogy megfájdul kicsit (most is) és emiatt nem is terveztem, hogy aludni fogok, csak fáztam egy kicsit és bebújtam az ágyamba, hogy betakarózhassak és 5 perc múlva már ott durmoltam :/

2017. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem elég "egyszerű" napom volt ma. Tegnap bementem dolgozni 24 órába(ma reggel végeztem), aztán rohantam egy másik munkahelyre, hogy a belépéshez szükséges papírokat aláírjam. Utána elmentem arra a helyre, ahol kisegíteni fogok. Ezután angol tanárhoz mentem és innen végül haza. Nap végére már majd'összeestem a fáradtságtól, de még kicsit tanultam a jövőheti zh-imra.


Max a kimerültség miatt éreztem szarul magam, meg a szokásos depihullámomtól.


Nagyjából mindegyik napom ilyen kis eltérésekkel. A hangulatom meg mint egy hullámvasút, de holnap megyek pszichiáterhez, hogy megmondja a frankót, hogy tényleg depressziós vagyok-e vagy csak az életvitelem járuléka.

2017. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Délelőtt takarítottam, főztem ebédet, délután írtam egy novellát csak úgy magamnak, aztán volt egy órám (egyetemista vagyok), este voltam bevásárolni, most meg itt ülök, de lassan mennem kell, mert holnap dolgozom.
2017. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!